אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ הפך לבעל המניות יחיד של חברת מיס יוניברס, ובמו"מ למכירתה צילום: בלומברג

טראמפ הפך לבעל המניות יחיד של חברת מיס יוניברס, ובמו"מ למכירתה

המועמד המוביל לראשות המפלגה הריפובליקנית הודיע כי רכש את חלקה של NBC בחברה, ועתה הוא מנהל מו"מ למכירתה ל-WME/IMG

12.09.2015, 09:43 | בלומברג
דונלד טראמפ, המועמד המוביל לראשות המפלגה הריפובליקנית בבחירות לנשיאות בארה"ב, הודיע בטוויטר כי רכש את חלקה של NBC יוניברסל בחברת מיס יוניברס, ושכעת הוא בעל המניות היחיד של החברה. כעת מנהל טראמפ משא ומתן למכירת החברה המארגנת את תחרויות היופי עם חברתם הממוזגת של ארי עמנואל ופטריק ווייטשל WME/IMG - כך על פי גורמים המקורבים לעניין.

קראו עוד בכלכליסט

IMG שנרכשה על-ידי ווילאם מוריס אנדוור אנטרטיינמט (William Morris Endeavor Entertainment ) וסילבר לייק מנג'מנט (Silver Lake Management) ב-2014, מפגינה עניין ברכישת מיס יוניברס כולה ולא רק נתח מהחברה. טראמפ המליץ בהודעתו בטוויטר לעקוב אחר ההתפתחויות כעת משרכש את מניותיה של NBC, שהן כמעט מחצית ממניות מיס יוניברס.

בנוסף צייץ טראמפ בטוויטר כי הוא "יישב את כל התביעות" נגד NBC בנוגע לחברת מיס יוניברס. עם רכישת חלקה של NBC יוניברסל, סיים טארמפ באופן רשמי את שותפותו עם החברה שנפגעה לאחר שהשמיע טראמפ את דבריו לגבי מהגרים מקסיקנים, שאותם כינה "אנסים". זאת במהלך נאום שבו הודיע על כוונותיו להתמודד על מועמדות המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב.

יופי של השקעה, צילום: mct יופי של השקעה | צילום: mct יופי של השקעה, צילום: mct

באפריל רכשה WME/IMG את פרופשונל בול ריידרס (Professional Bull Riders ) מחברת ספיר קפיטל (Spire Capital Partners ) תמורת 120 מיליון דולר, והרחיבה את פעילותה בתחום ההופעות החיות.

"בסופו של דבר, מיס יוניברס היא נכס מדיה. אין יותר מידי נכסים בתחום הזה המוכרים כל כך ברמה גלובלית", אמר קייל תומאס, סמנכ"ל בידור באוקטגון, חברה לשיווק ארועי ספורט ובידור. בהתייחסו ל-WME/IMG  אמר כי "כעת יש חברה מובילה לאיתור כישרונות הרוכשת נכס מעולם המדיה במקום רק לייצג אותה. עבורי הדבר מהווה בחינה נוספת של המודל שהם מנסים לייצר". עוד הוסיף כי קשה לאמוד את שוויה של החברה משום שזמן רב עבר מאז מהלך כזה נראה בשוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות