אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירות לצעירים ברחובות ימכרו בכחצי מיליון שקל צילום: נמרוד גליקמן

דירות לצעירים ברחובות ימכרו בכחצי מיליון שקל

קבוצת אלדד פרי מתכוונת לבנות 1,200 דירות 2 חדרים, בשטח של 35 מ"ר, בסמוך למכון ויצמן ותחנת הרכבת בעיר. הפרויקט יכלול 2 בניינים של 24 קומות כל אחד

16.09.2015, 16:16 | דותן לוי

קבוצת אלדד פרי חתמה עם בעלי קרקע פרטיים ברחובות על אופציה לשנה לרכישת קרקע בשטח של 15 דונם בכניסה הצפונית של העיר לבניית פרויקט לצעירים. היקף העסקה כ- 160 מיליון שקל.

מדובר בקרקע בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל, בסמוך למכון ויצמן, קרית המדע ולתחנת הרכבת. על הקרקע תקים הקבוצה פרויקט מגורים בשם "עיר הצעירים" שיכלול כ-1,200 דירות 2 חדרים בגודל של כ-35 מ"ר כל אחת, בשני מגדלים בני 24 קומות. מחירי הדירות יתחילו מכ-490 אלף שקל לדירה.

הדמיית פרויקט עיר הצעירים ברחובות, צילום: הדמיה הדמיית פרויקט עיר הצעירים ברחובות | צילום: הדמיה הדמיית פרויקט עיר הצעירים ברחובות, צילום: הדמיה

בנוסף יכלול הפרויקט כ- 2,000 מ"ר של שטחי מסחר ומרכז ספורט ובילויים שיכלול בריכת שחיה, מגרשי כדורסל וטניס. המתחם יכלול גם שטחי משרדים ומסחר בשטח כולל של 17,000 מ"ר בבניין שלישי שיוקם בו. הקבוצה צופה שהיקף ההשקעה בפרויקט יעמוד על כמיליארד שקל.

ב-20 השנים האחרונות נבנו ברחובות כ-60 דירות 2 חדרים בלבד שהן 0.3% מסך הדירות שנבנו בעיר בתקופה זו. מספר דירות 3 חדרים שנבנו בעיר עומד על כ-1,200 - כ-7% בלבד מהדירות שנבנו בתקופה.

לדברי ד"ר אלדד פרי, בעלי הקבוצה, הפרויקט יספק מענה לצעירים המחפשים דירות קטנות זאת לאור המתרחש בשנים האחרונות בהן מרבית הדירות החדשות שנבנות הן דירות 4 , 5 ו-6 חדרים ואין היצע של דירות קטנות לרכישה או להשכרה. עוד מעריך פרי כי הדירות ימכרו ישירות לסטודנטים או למשקיעים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות