אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל SAP ביל מקדרמוט איבד עין בתאונה צילום: איי אף פי

מנכ"ל SAP ביל מקדרמוט איבד עין בתאונה

לאחר מסיבת יום הולדת לאביו בבית אחיו בארה"ב, מעד מקדורמט במדרגות וכוס מים שאחז בעת הנפילה התנפצה ורסיס חדר לעינו השמאלית. צפוי לשוב לעבודה באוקטובר

17.09.2015, 14:31 | שירות כלכליסט

מנכ"ל חברת התוכנה SAP, ביל מקדרמוט, איבד עין בתאונה. לדברי החברה, הוא צפוי לשוב לעבודה במשרדי החברה בפרנקפורט בתחילת אוקטובר. מקדורמט אמר לתקשורת בגרמניה כי הוא כשיר למלא את תפקידו.

בתחילת יולי, לאחר מסיבת יום הולדת לאביו בבית אחיו בארה"ב, מעד מקדורמט במדרגות וכוס מים שאחז בעת הנפילה התנפצה ורסיס חדר לעינו השמאלית. הרופאים לא הצליחו להציל את העין.

דובר החברה מסר כי למרות מצבו, הצליח מקדורמט לעבוד בביתו בין הטיפולים ואף השתתף בשיחת ועידה עם משקיעים לאחר פרסום תוצאות החברה לרבעון השני, ב-21 ביולי. לפי שעה אינו יכול לטוב מארה"ב לגרמניה. מקדורמט נוהג לחלק את זמנו בין ארה"ב לגרמניה.

יו"ר SAP, האסו פלאטנר, אמר כי מקדורמט כשיר לעבודה וכי לא נדונה כלל האפשרות להחליפו.  כהונתו של מקדורמט אמורה להסתיים ב-2017.

תחת הנהגתו של מקדורמט, הסיטה SAP את פורטפוליו המוצרים שלה לתוכנות ענן ופחות עוסקת בתוכנות למחשבים אישיים. בנוסף הוא הגדיל את פעילות החברה בתחום האנליזה המהירה, HANA.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות