אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על כל אס שישיג עד סוף העונה, אנדי מארי יתרום 50 ליש"ט לפליטים צילום: אימג'בנק, Gettyimages

על כל אס שישיג עד סוף העונה, אנדי מארי יתרום 50 ליש"ט לפליטים

כוכב הטניס הבריטי תומך בארגון הצדקה יוניצף ועבודתו עם אלפי הילדים המגיעים לאירופה. סטנדרד לייף, אחת מהשותפות של מארי, ביחד עם ATP ו-LTA יוסיפו תרומה משלהן לכל תרומה של מארי. כלומר, כך אייס יהיה שווה תרומה של 200 ליש"ט ליוניצף

20.09.2015, 15:47 | שירות כלכליסט

אנדי מארי יתרום 50 ליש"ט עבור כל אייס שיגיש עד סוף השנה. הכסף ייתרם לסיוע לילדים פליטים והמשפחות שלהם.

קראו עוד בכלכליסט

פליטים ביוון. גם נותנת החסות של מארי תתרום, צילום: רויטרס פליטים ביוון. גם נותנת החסות של מארי תתרום | צילום: רויטרס פליטים ביוון. גם נותנת החסות של מארי תתרום, צילום: רויטרס

כוכב הטניס הבריטי תומך בארגון הצדקה יוניצף ועבודתו עם אלפי הילדים המגיעים לאירופה, זאת בעוד משבר הפליטים הולך ומחריף.

ביוניצף פועלים גם כדי לספק מזון, מים, סניטציה, תרופות וצרכים בסיסיים אחרים לילדים שעדיין חיים באזורי מלחמה כמו סוריה. מאות אלפי ילדים בסוריה נפגעו כתוצאה ממלחמת האזרחים ואיום הטרור מצד ארגונים כמו דעא"ש.

מארי אמר שהרגיש מחויב לעזור לאחר שצפה בתמונות המטרידות של המשפחות שבורחות מרדיפה במזרח התיכון. תמונתו של התינוק הסורי אליאן כורדי שטבע בים, הדגישה את הייאוש שאוחז בפליטים שלא נותרה להם ברירה אחרת אלא לפצוח במסע המסוכן לעבר אירופה.

"לאחר שראיתי את התמונות ששודרו בחדשות בשבועות האחרונים, הרגשתי שעליי לעשות משהו לעזור למיליוני הילדים והמשפחות שלהם, שנאלצו לברוח מהבתים שלהם והחיים שלהם התהפכו", אמר מארי ליוניצף. "אני אחוש קצת יותר סיפוק מכל אייס שאגיש, בזכות הידיעה שהוא יעזור ליוניצף לשמור על הילדים. אני מבקש גם מהאוהדים שלי ברחבי העולם להצטרף אליי ולתמוך בעבודה החיונית של יוניצף".

סטנדרד לייף, אחת מהשותפות של מארי, ביחד עם ATP ו-LTA יוסיפו תרומה משלהן לכל תרומה של מארי. כלומר, כך אייס יהיה שווה תרומה של 200 ליש"ט ליוניצף.

"אנדי עשה עבורנו כמה דברים בזמן האחרון, כמו סרטונים שכללו בקשות לתרומות. הקמפיין הספציפי הזה מושפע מהסיקור התקשורתי של הילדים המושפעים ממשבר הפליטים", מסר דובר של יוניצף. "הוא מאד רוצה לעזור".

כמו אנדי מארי, גם ספורטאים אחרים יתרמו ותורמים לפליטים. מריו גצה, מבאיירן מינכן, ימכור במכירה פומבית את נעליו עם הכיתוב #refugeeswelcome ויתרום את כל הכספים שיגוייסו לפליטים. כמו כן, לאחר שריאל מדריד קיבלו את פניו של המהגר שהופל על ידי צלמת בהונגריה וחטאפה הציעו לו עבודה כמאמן כדורגל, ברצלונה הודיעה על השקעה לסייע ל-3,000 פליטים שצפויים להגיע לברצלונה. ביחד עם הצלב האדום, ברצלונה תאסוף כספים ו"תעלה מודעות" לבעיות הפליטים מסוריה ובכלל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות