אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רומניה: הגולשים לוקחים את פריסת הרשת בידיים צילום: adevarul.ro

השראה עולמית

רומניה: הגולשים לוקחים את פריסת הרשת בידיים

המדינה הקומוניסטית לשעבר מספקת שירות אינטרנט מהמהירים בעולם. הסיבה: אלפי רשתות שכונתיות מבוססות סיבים אופטיים שהוקמו ביוזמת התושבים עצמם

24.09.2015, 07:11 | אופיר דור
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
מיזם הסיבים בארץ אשכרה מוצע במחירי אנלימיטד עושק הצרכנים - עלאאק תחרות ...)))
עלאאק אפלאוד סימטרי ..חבילה משולבת של UNLIMITED ' ספק אינטרנט+תשתיות = 899 שח !!! מי צריך UPLOAD בבית סימטרי ? מה אנחנו שלוחה של NASA ? ובנוסף הם לא מספקים ראוטר וקו טלפון נייח בבית !! היום ניתן לקבל מהירות 100/200 מגה לגלישה סבירה ובמחיר זול וכדאי לכל משק בית. טריפל במחיר 323 שח כולללללל קו נייח/ספק אינטרנט/כבלים/תשתית אינטרנט גם לרומניה יש מה ללמוד מאיתנו בטכנולוגיה המתקדמת - ישראל נחשבת ל1 המדינות המתקדמות באיכות תשתיותיה !!
אליה קפיטולינה  |  28.09.15
26.
מסקנה : ללא תשתיות בזק/הוט אין לישראל תשתית אינטנרט/קווי -תחרות יוצרים בהשקעות !
בישראל מעודדים תחרות. מדוע כל המתלוננים על בזק/הוט שהינם חברות פרטיות שמשקיעות כאן מיליארדים בתשתיות ובתחזוקתן לא יביאו משקיעים חדשים ונוספים לשוק התשתיות .??? תחרות יוצרים באמצעות השקעות !!! ולא באמצעות "עושק/הלאמת" תשתיות בזק/הוט במודל המוצע "שוק סיטונאי " כאן.. מדוע שלא יהיה גם בישראל אלפי רשתות שכונתיות מבוססות סיבים אופטיים שהוקמו ביוזמת התושבים עצמם ?? מדוע אין משקיעים בישראל אלפי חברות תשתית אינטרנט זעירות שמתבססות על תשתית חדישה של סיבים אופטיים ומציעות שירות מהיר וזול לשכונה או לבלוק בניינים ? איפה כל המשקיעים שיבואו לישראל ? יקימו חברות זעירות צצו כיוזמות עצמאיות להקמת רשתות תקשורת שכונתיות ויחברו את השכנים בבניין או בבלוק ויאפשרו להם, למשל, לשתף ביניהם קבצים. עם הזמן ובעידוד הממשלה יתחברו החברות זו לזו והחלו להציע חיבור מהיר לאינטרנט ? קדימה תחרות להביא משקיעים להקמת חברות רשת חדשה הבנויה על טכנולוגיה מתקדמת של סיבים אופטיים, ולא רק מיזם הסיבים בחסות ושיתוף חברת החשמל.
ILIAD , מרכז  |  28.09.15
24.
לבזק והוט אין אינטרס לאינטרנט מהיר, למדינה אין שכל
בזק והוט מתפרנסות מעסקי הטלוויזיה אם מחר יהיה אינטרנט מהיר אמיתי העסקים יפגעו כי פתאום חברות כמו סלקום שמציעות טלוויזיה זולה אבל תלויות בקצב האינטרנט יהיו אטרקטיביות ותחרותיוית מנגד בזק לא תוכל לקזז את ההפסד בחבילות ב 150 - 200 שח במקום 100 ומטה בגלל התחרות וכך עסקית אין לה שום אינטרס להזיז את הנושא והוא תקוע ומה בדור הרביעי בסלולר ??? גם שם שום דבר לא יזוז חוץ מכמה פרסומות יחצ חברות הסלולר לא יוכלו למכור חבילות דור 4 בכסף נוסף - אז איפה הכדאיות הכלכלית ??? להשקיע כסף שאין לו החזר ?
ד  |  27.09.15
לכל התגובות