אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלשן, הו בידי-בם-בם צילום: משאבל

PLAY

גלשן, הו בידי-בם-בם

כלבים שגולשים טוב יותר מבני אדם, הסיפור האמיתי והמזעזע מאחורי באטמן, התמונות הכי מדהימות של ליקוי הירח מאמש, שעון מגניב במיוחד ומה קורה כשתפיסת אמנות דיגיטלית הופכת לארכיטקטורה

29.09.2015, 19:05 | נמרוד צוק
1. תפסו גל

במקום בשם "חוף הנטינגטון" בקליפורניה מתקיימת כל שנה תחרות גלישת גלים לכלבים. במסגרתה כלבים מתחרים ביניהם, ב, ובכן, גלישת גלים. זה מצטלם יפה.

הגל העיף אותו למים? הוא לא נראה מוטרד, צילום: משאבל הגל העיף אותו למים? הוא לא נראה מוטרד | צילום: משאבל הגל העיף אותו למים? הוא לא נראה מוטרד, צילום: משאבל

2. ליקוי ירח? ראיתי באינסטגרם

בניגוד למה שרבים סבורים, ליקוי הירח המהמם שהתרחש אתמול לא קרה ברשתות החברתיות באינטרנט אלא בשמי העולם הממשי. ובכל זאת, גם למי שלא טרח להשאר ער כל הלילה כדאי להציץ באינסטגרם ולראות את הצילומים המשובחים שלא מעט אנשים הצליחו להוציא מהאירוע.

הירח יצא לטייל, צילום: קריאייטורפרוג הירח יצא לטייל | צילום: קריאייטורפרוג'קט הירח יצא לטייל, צילום: קריאייטורפרוג

3. באטמן: הסיפור האמיתי

האמת המזעזעת על זהותם של הנבלים מסרטי באטמן ועל איש המסתורין שמפעיל אותם מאחורי הקלעים נחשפת כאן לראשונה, והיא תשאיר אתכם פעורי פה.

4. למרוח את הזמן

מה שחדר השינה שלכם צריך את זה השעון האולטרה-מגניב הזה, שמשתמש בשדות מגנטיים ובנוזל מתכתי שחור כדי להציג אותיות נוזליות שמשנות את הצורה שלהן באופן חצי אקראי ולגמרי יפהפה.

5. שוברים קירות

איך היתה נראית הגרסה הארכיטקטונית של ז'אנר האמנות הדיגיטלית המכונה "גליץ' ארט", זה שרואה בשגיאות של המחשבים שלנו כלי לביטוי יצירתי? והאם יש מישהו שהיה רוצה לגור בתוכה?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות