אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Exabeam גייסה 25 מיליון דולר צילום: שרון ברקת

Exabeam גייסה 25 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת לזיהוי ונטרול מתקפות סייבר עוצמתיות על שרתים ארגוניים. את סבב הגיוס הובילה קרן אייקון ונצ'רס והשתתפו בה שלמה קרמר והקרנות אספקט ונורווסט

30.09.2015, 11:30 | מאיר אורבך

חברת אבטחת המידע אקסבים (Exabeam) גייסה 25 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכון האמריקאית אייקון ונצ'רס ובהשתתפות המשקיעים הקודמים של החברה - אספקט ונצ'רס, נורווסט ושלמה קרמר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מפתחת טכנולוגיות להתמודדות עם התקפות סייבר מתקדמות על שרתים ארגוניים - לרבות כאלה שמשתמשות בזהויות גנובות. עד כה גייסה אקסבים 35 מיליון דולר, כשקרמר היה המשקיע הראשון של החברה ונשאר עד היום המשקיע המרכזי בה. מהחברה נמסר שבכוונתה להשתמש בכסף להאיץ את הפיתוח של מוצריה ולהמשיך את החדרת מוצרי החברה בארגונים גדולים.

שלמה קרמר, המשקיע המרכזי באקסבים, צילום: דורית חכים שלמה קרמר, המשקיע המרכזי באקסבים | צילום: דורית חכים שלמה קרמר, המשקיע המרכזי באקסבים, צילום: דורית חכים

אקסבים נוסדה על ידי ניק פולק שעבד בעשור האחרון באימפרבה. החברה ממוקמת בסן מטאו בקליפורניה. פולק גילה במהלך עבודתו בתחום הסייבר דפוסים זהים בין גניבת זהויות לבין התקפות סייבר מתקדמות וממושכות (APT) - איום מסוכן במיוחד על מערכות תאגידיות. המערכת של אקסבים יודעת לזהות פעילות ברשת הארגונית שמקורה בפרופילי משתמשים גנובים או מזויפים.

"גם תאגידים פרטיים וגם ממשלתיים נמצאים תחת מתקפה קבועה על המידע הרגיש שלהם. מרבית התקיפות האלה קורות כאשר משתמשים בזהויות מאומתות אשר לא ניתנות לזיהוי על ידי כלים רבים. המערכת שלנו מאפשרת לדעת איזה זהות נכונה ובכך לשפר את התגובה למתקפות", אמר ניר פולק מייסד ומנכ"ל החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות