אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Teridion גייסה 20 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

Teridion גייסה 20 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה להאצת גלישה, מה שמאפשר העברת קבצים ומידע במהירות בין אתרים ומשתמשים. את סבב הגיוס הובילו הקרנות Innov8, מאגמה ו-JVP, שבחממה שלה צמחה טרידיון

30.09.2015, 14:50 | מאיר אורבך

חברת הענן הישראלית טרידיון (Teridion), השלימה סבב גיוס שני של של 20 מליון דולר בהובלת הקרנות Singtel Innov8, מאגמה ו-JVP. שתי האחרונות היו הראשונות שהשקיעו בחברה בשנה שעברה.  

טרידיון הוקמה ב-2013 וגייסה מיליוני דולרים בודדים בסבב הראשון שלה. החברה פיתחה טכנולוגיות להאצת מהירות גלישה ולצד ההכרזה על סבב הגיוס, הודיעה כי רשת הענן הגלובלית שלה תהיה זמינה מעתה באופן מלא. המערכת מסוגלת להעביר קבצים במהירות גבוהה משמעותית מהמקובל ברשת, בתצורה דו כיוונית - גם הורדה וגם העלאה.

הפיתוח של טרידיון: גלישה מהירה יותר, צילום: שאטרסטוק הפיתוח של טרידיון: גלישה מהירה יותר | צילום: שאטרסטוק הפיתוח של טרידיון: גלישה מהירה יותר, צילום: שאטרסטוק

החברה הוקמה ב-2013 והחלה את דרכה בחממת JVP בירושלים. לטרידיון מרכז פיתוח בארץ ומטה בסן פרנסיסקו והיא מעסיקה כ-28 עובדים. הגיוס החדש יאפשר לחברה להעמיק את חדירתה לשווקי ארה"ב ומדינות אחרות ולהגדיל את מצבת כוח האדם שלה במטה האמריקאי.

השירותים והאפליקצות כיום מתמודדים עם אתגר משמעותי - העברת תוכן למשתמשים במהירויות חסרות תקדים, מבלי לפגוע באיכות או באמינות השירות. ככל שהטכנולוגיות הללו הולכות ונעשות מתקדמות יותר, האפקטיביות של העברת תוכן מסורתית ושל גישות לאופטימיזציית WAN הולכת ופוחתת.

"האינטרנט הוא כלי רב עוצמה, אבל עד היום, נאבקנו כדי למצות את יכולותיו במלואן", אמר אלעד רווה, מנכ"ל ומייסד החברה. "כולנו עדיין נופלים קורבן לעיתים קרובות לזמני תגובה ארוכים ולחיבורים לא יציבים. אנחנו מנפצים את הגבולות הללו ומספקים למשתמשים חוויית אינטרנט חלקה - ללא קשר למיקומם, למכשיר שבו הם משתמשים או לאפליקציה שעליה הם עובדים". לדברי רווה, מוצרי החברה מיועדים בראש ובראשונה לספקיות תוכן ברשת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות