אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס מאשרת את חשיפת כלכליסט: רוכשת את איזיצ'יפ ב-811 מיליון דולר צילום: ערן יופי כהן, תומי הרפז

מלאנוקס מאשרת את חשיפת כלכליסט: רוכשת את איזיצ'יפ ב-811 מיליון דולר

הרכישה לפי מחיר של 25.5 דולר למניה - פרמיה של 16% על מחיר מניית איזיצ'יפ; העסקה תמומן ממזומן וחוב בהיקף של 300 מיליון דולר. איל וולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס: "אנו בטוחים ביכולת שלנו לשלב את צוותי איזיצ’יפ ומלאנוקס. אנו מצפים לעבודתנו המשותפת על מנת לבנות חברה מצליחה"

30.09.2015, 14:37 | גולן חזני

מלאנוקס, מחברות ההייטק הגדולות בישראל, אישרה את חשיפת כלכליסט מהבוקר - רוכשת את חברת השבבים איזיצ'יפ בעסקה שהיקפה צפוי לעמוד על 811 מיליון דולר. כך הודיעה היום החברה בניהולו של איל וולדמן.

קראו עוד בכלכליסט

לפי מלאנוקס, הרכישה תבוצע לפי מחיר של 25.5 דולר למניה - פרמיה של 16% על מחיר מניית איזיצ'יפ בניו יורק. העסקה תמומן ממזומן וחוב בהיקף של 300 מיליון דולר.

"הסינרגיות בין איזיצ’יפ ומלאנוקס יוצרות הזדמנויות אטרקטיביות. אנו צופים כי הטכנולוגיות ופורטפוליו המוצרים המשולבים שלנו יספקו פתרונות מובילים של קישוריות ועיבוד חכמים, מקצה-לקצה, עבור מרכזי נתונים ורשתות תקשורת מרחבית (WAN)", אמר וולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס.

"יישומי Web 2.0 ומחשוב ענן החדשים והמתפתחים אשר משפיעים על חיי היום-יום שלנו תלויים בתנועה ועיבוד מהירים של נתונים הצומחים באופן אקספוננציאלי. הקישוריות של מלאנוקס מספקת את הפתרון המהיר והסקלאבילי ביותר להעברת נתונים בתוך מרכז הנתונים, ומאפשרת פיתוח, שימוש והרחבה מתמשכים של יישומים אלה. פתרונות העיבוד של איזיצ’יפ מאפשרים למשתמשים לעבד ולנתח, במהירות החוט, נתונים הן בתוך ומחוץ למרכז הנתונים", אמר וולדמן.

איל וולדמן , צילם: אוראל כהן איל וולדמן | צילם: אוראל כהן איל וולדמן , צילם: אוראל כהן

"פתרונות החברה המשולבת יאפשרו ללקוחות מרכזי הנתונים לעמוד בדרישות הגוברות של יישומים עתירי נתונים. אנו צופים כי הרכישה של הטכנולוגיות והצוות של איזיצ’יפ תשפר את מעמדנו להציע יכולות נוספות עבור פתרונות קישוריות ועיבוד חכמים בקצב 100 גיגהביט לשנייה ומעבר. כרכישה המשמעותית השנייה שלנו בישראל, אנו בטוחים ביכולת שלנו לשלב בפועל וביעילות את צוותי איזיצ’יפ ומלאנוקס המוכשרים. אנו מצפים לעבודתנו המשותפת על מנת לבנות חברה מצליחה", הוסיף וולדמן.

"אנו שמחים להצטרף לצוות מלאנוקס"

אלי פרוכטר, מנכ"ל איזיצ’יפ: "אני רוצה להודות לבעלי המניות והלקוחות שלנו על אמונם בנו ולעובדים המצטיינים שלנו על כך שבנו חברה מנצחת, חברה שהתחילה לפני חמש עשרה שנים עם מתחרים רבים וללא לקוחות, והפכה למובילת שוק עם טכנולוגיה ומוצרים חדשניים. אנו שמחים להצטרף לצוות מלאנוקס ומצפים לעבוד ביחד כדי לדחוף ביתר שאת את צמיחת החברה המשולבת".

"איחוד הכוחות עם מלאנוקס מייצג מספר רב של סינרגיות שיוצרות עוצמה אמיתית של פתרונות לקישוריות ועיבוד. עם פתרונות מלאנוקס המובילים לשכבות הרשת 1 - 3 עבור מרכזי נתונים, ופתרונות העיבוד המובילים של איזיצ’יפ לשכבות 3 - 7 עבור רשתות טלקום, שתי החברות משלימות האחת את השנייה בטכנולוגיה, מוצרים, שווקים ולקוחות. יחד, אנו מאפשרים מספר רב של פתרונות בשכבות 1 עד 7 עבור מרכזי נתונים וטלקום", הוסיף פרוכטר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות