אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: ג'ק דורסי מונה למנכ"ל טוויטר צילום: CNBC

עכשיו זה רשמי: ג'ק דורסי מונה למנכ"ל טוויטר

מייסד הרשת החברתית כיהן כמנכ"ל זמני בחודשים האחרונים - ועתה קיבל את מינוי הקבע. במקביל, ימשיך לכהן כמנכ"ל חברת התשלומים סקוור

05.10.2015, 15:16 | עומר כביר
דירקטוריון טוויטר החליט למנות את מייסד הרשת החברתית והמנכ"ל הזמני, ג'ק דורסי, לתפקיד המנכ"ל הקבוע - כך הודיעה היום החברה. במקביל צפוי דורסי להמשיך ולכהן כמנכ"ל שירות התשלומים שהקים אחרי שפרש מטוויטר, סקוור.

קראו עוד בכלכליסט

דורסי מכהן כמנכ"ל זמני מזה כשלושה חודשים, מאז פרישתו של המנכ"ל הקודם דיק קוסטלו. דורסי היה המועמד המועדף לתפקיד המנכ"ל הקבוע. ואולם, מקורות בשוק העריכו שהסיכוי למינוי זה נמוך שכן הוא לא גילה נכונות לעזוב את סקוור, שנערכת בימים אלו להנפקה בבורסה.

ג ג'ק דורסי | צילום: CNBC ג

בסופו של דבר, נראה שהשאיפה להושיב את דורסי על כס המנכ"ל באופן קבוע ניצחה את הרצון למנות מנכ"ל במשרה מלאה. דורסי מצדו, אומרים מקורות, תמיד הביע את אהבתו הגדולה לשתי החברות וכינה אותן "שני הילדים שלי".

עוד לפני הכרזת מינוי הקבע החל דורסי לקדם ולהוביל מהלכים אסטרטגיים משמעותיים, ובראשם פיתוח כלי שיאפשר למשתמשים לפרסם ציוצים שארוכים יותר מ-140 תווים. מהלכים מסוג זה חיזקו את ההערכות שדורסי שואף לכהן כמנכ"ל קבוע - שכעת התבררו כנכונות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות