אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Logz.io  מגייסת 6.8 מיליון דולר מגיזה ו-83North

Logz.io מגייסת 6.8 מיליון דולר מגיזה ו-83North

חברת הסטארט-אפ מכניסה אלמנטים מעולם הסייבר והבינה המלאכותית לתוך מערך פיתוח התוכנה של חברות הייטק; לפני שנה גייסה 1.2 מיליון דולר

05.10.2015, 18:47 | אסף גלעד

הסטארט-אפ Logz.io מגייס 6.8 מיליון דולר בהובלת 83North, לשעבר גריילוק ישראל, קרן ההון סיכון החדשה של יורם שניר, ארז עופר, ארנון דינור ולורל באודן, וכן בהובלת קרן גיזה.

מדובר בהמשך הסיבוב אותו החלה החברה בשנה שעברה, אז גייסה 1.2 מיליון דולר בהובלת גיזה ובהשתתפות משקיעים פרטיים בהם ערן שר, מנכ"ל Nolio לשעבר שנמכרה לענקית התוכנה CA, ועו"ד צחי ברזובסקי, כך על פי רשם החברות. גם בועז חלמיש, סמנכ"ל בכיר בתאגיד הוירטואליזציה העולמית VMware, מעורב בחברה כחבר דירקטוריון, לצד אייל ניב מקרן גיזה וארז עופר מ-83North.

Logz.io (לשעבר LogsHero) שנוסדה על ידי היזמים תומר לוי ואסף יגאל, מכניסה אלמנטים מעולם הסייבר והבינה המלאכותית לתוך מערך פיתוח התוכנה של חברות הייטק ומספקת להם שירות המנטר את קוד הפיתוח שלהן בכדי לאתר בעיות ואף לחזות את יצירתן מבעוד מועד. בעוד שמפתחים כיום נדרשים לאתר את הבעיות האלה בעצמם ובאופן פרואקטיבי במערכות סגורות כגון splunk, התקנה של מערכת כמו זו של Logz.io מנטרת עבורם את פעילות כתיבת הקוד ומתריעה בפניהם על באגים ברמת הלוגים - רכיבי הקוד הקטנים ביותר- הבודדים.

תומר לוי ואסף יגאל תומר לוי ואסף יגאל תומר לוי ואסף יגאל

בניגוד למתחרות בתחום, Logz.io מציעה שירות פרמיום שמשלים למערכת הקוד הפתוח החינמית הפופולרית ELK שמסיייעת כיום לחברות הייטק לנתח מיליארדים של אירועי מחשוב (לוגים) כדי לחשוף סיכונים תפעוליים שעלולים לשבש את הפעילות העסקית שלהן.

במערכת הקוד הפתוח ELK משתמשים כיום ענקיות כמו גוגל, פייסבוק, לינקדאין, אך אלה מחזיקות מערכי ניתוח משלהן או משתמשות בשירותים משלימים סגורים כגון Splunk או Sumo Logic. לוגז איי.או מספקת את ELK כשירות מבוסס ענן בשילוב יכולות מתקדמות כגון איתור בעיות אבטחה ובאגים בכדי לתקנם מבעוד מועד, עוד בשלב הפיתוח.

Logz.io מתחרה ב- Coralogix, גם הוא סטארט-אפ ישראלי צעיר שזכה בהשקעה ראשונית מקרן מאגמה בעקבות זכייתה בתחרות הסטארט-אפים של יחידת 8200 ביוני האחרון. את החברה הקימו תומר לוי, לשעבר מנהל פיתוח בצ'קפוינט ומומחה סייבר, שניהל בין השאר מוצר תוכנה לניהול הגנה מפני חדירה לרשתות בענקית אבטחת המידע הישראלית ואסף יגאל, תושב בוסטון, שעבד עד כה ב- Currensee שנרכשה על ידי OANDA כמנהל פיתוח של מוצרי תקשורת לתחום הפיננסים. בין לקוחותיה של לוגז איי.או חברות סטארט-אפ ישראליות דוגמת פלייבאז, אפליקסטר וביג פנדה וכן מרכז הפיתוח הישראלי של אשוריאן המבוסס על סולוטו שנרכשה על ידיה לפני כשנתיים.

"עולמות הביג-דאטה וניתוח הנתונים מתבססים בעיקרם על תוכנות קוד פתוח. הפלטפורמה של Logz.io מאפשרת ללקוחות ליהנות מגישה מיידית לשירות קוד פתוח מבוסס ענן, ברמה הנדרשת בארגונים גדולים ובינוניים, כתחליף לבניית מערכות logging מסובכות וניתוח הררי נתונים", אומר ארז עופר, שותף ב-83North.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות