אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכריות שיעזרו לכם לישון בחורף כמו דובים

הכריות שיעזרו לכם לישון בחורף כמו דובים

דובי גריזלי ופנדה במיטה, כיס נייד למשולש פיצה, מושבי טטריס, כיסא לגיטריסטים ומסיכת זאב. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

10.10.2015, 19:43 | דור צח

1. חיבוק דוב

 

רווקים אבל זקוקים לכרבול טוב בחורף? מובן לגמרי. אבל למה לצאת לדייטים, כשאפשר פשוט לקנות כרית גדולה בצורת דוב מחבק? ואנחנו לא מדברים על דובי, אלא על דוב רציני - גריזלי או פנדה. 45.5 דולר.

חיבוק דוב חיבוק דוב חיבוק דוב

2. פיצה פאוץ'

 

יש רגעים בחיים שבהם אי אפשר להתאפק יותר, וחייבים לאכול משולש פיצה - ועכשיו. מזל שהמציאו את התליון הזה, הכולל מקום לאחסון פיצה לשעת חירום. תתעלמו מהצחקוקים במשרד, הם בסך הכל מקנאים. 8 דולר.

פיצה פאוץ פיצה פאוץ' פיצה פאוץ

3. טטריספסל

 

למדור יש חיבה לעיצובים ברוח טטריס, וזה אחד המוצלחים שבהם: פינת ישיבה שמורכבת מחמישה ספסלים המעוצבים כצורות שונות מהמשחק המיתולוגי. הספסלים חלולים, כך שהם גם משמשים כיחידת אחסון. 600 דולר.

טטריספסל טטריספסל טטריספסל

4. רוקנ'רול בישיבה

 

רבים מאיתנו חולמים לעלות על הבמה עם גיטרה ולתת את ההופעה של חייהם. אבל בין לבין צריך להתאמן, ולעמוד הרבה זמן עם גיטרה זה כואב. מזל שהיפנים פיתחו את הכיסא המיוחד הזה, שמותאם במיוחד לתמוך בגיטריסטים מתאמנים. 275 דולר, ותוכלו לנסר את הלילה בלי לשבור את הגב.

רוקנ רוקנ'רול בישיבה רוקנ

5. זאב זאב זאב

 

תמיד רציתם ליילל אל הירח? בעזרת המסיכה הבאה תוכלו להגשים את חלומכם ולהפוך לזאבים של ממש. הבונוס האמיתי: אם תשכנעו עוד שני חברים לרכוש את המסיכה, תוכלו לשחזר את אחת החולצות המפורסמות בתולדות האינטרנט. 32.5 דולר.

זאב זאב זאב זאב זאב זאב זאב זאב זאב

ולמקרה שאתם לא מכירים, החולצה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות