אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גילוח פיצוח: קבלו את הלהיט הגדול של קיקסטארטר

מאקרו טכנולוגי

גילוח פיצוח: קבלו את הלהיט הגדול של קיקסטארטר

הגולשים התאהבו בסכין גילוח שמבוססת על קרן לייזר. 18 אלף איש כבר רכשו את הסכין, וגייסו למעלה מ-3.7 מיליון דולר על מנת להביא את הפרויקט לחיים

10.10.2015, 08:11 | נמרוד צוק
העתיד כבר כאן! סקייטבורדים מעופפים, רובוטים תבוניים, סכין גילוח שמבוססת על קרן לייזר! טוב, שני הראשונים עוד לא לגמרי הגיעו לשוק, אבל מי שרוצה להתגלח בעזרת לייזר יוכל לעשות זאת ממש בקרוב. לפחות אם נאמין ליזמים מאחורי פרויקט סקארפ (Skarp), ההצלחה המטאורית האחרונה בקיקסטארטר.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט עלה לאתר בסוף החודש שעבר, הגיע ליעד הגיוס המקורי (160 אלף דולר) בתוך שעתיים והצליח לגייס מאז קרוב ל־3.7 מיליון דולר. יותר מ־18 אלף תומכים רכשו מראש את הסכין המסקרנת, שעולה 189 דולר, ולפיכך זכה המוצר בארה"ב לסיקור שסכיני גילוח סטנדרטיים יכולים רק לקנא בו.

סיכון הגילוח החדשני Laser Skarp סיכון הגילוח החדשני Laser Skarp סיכון הגילוח החדשני Laser Skarp

Skarp הוקמה בידי היזם מורגן גוסטבסון, שניהל בעבר כמה חברות בענף הלייזר הרפואי. הטכנולוגיה הייחודית שפיתחה מאפשרת לחתוך את כל סוגי שיער הפנים באמצעות קרן לייזר, ללא סכנה שעורו של המשתמש ייפגע. התוצאה היא סכין גילוח בגודל סטנדרטי שאמורה לספק חוויית גילוח חלקה, נעימה ואפקטיבית, כזו שאינה שורטת, פוצעת וגורמת גירוי. נוסף על כך, המוצר עשוי לסייע בצמצום היקף הפסולת שיוצרת תעשיית סכיני הגילוח החד־פעמיים.

החברה כבר פיתחה אב־טיפוס עובד, והכסף שנאסף בקמפיין אמור לאפשר לה לעבור לייצור סדרתי של הסכין, כדי לספק את המוצר לראשוני המזמינים כבר במרץ 2016. נכון, לא מדובר ברובוט מרשים או אפילו בסמארטפון מתקדם במיוחד, אלא שלפעמים ההתפתחויות הטכנולוגיות המורגשות ביותר בחיי היום־יום מתמקדות דווקא בדברים הקטנים, כמו הגילוח בבוקר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות