אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הפועלים: מולי אדן ישמש יועץ ראשי לחדשנות וטכנולוגיה צילום: תומי הרפז

בנק הפועלים: מולי אדן ישמש יועץ ראשי לחדשנות וטכנולוגיה

נשיא אינטל ישראל לשעבר ילווה את הבנק בכל הקשור לאסטרטגיית הפעילות שלו בעולם הדיגיטלי. ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים: "אנו ממשיכים לפתח תשתיות טכנולוגיות שמאפשרות לנו לקיים ממשקים ברמה גבוהה עם העולם שסביבנו"

11.10.2015, 08:30 | שירות כלכליסט
מולי אדן, לשעבר נשיא אינטל ישראל וסגן-נשיא בכיר ב"אינטל" העולמית מצטרף לבנק הפועלים וישמש כיועץ ראשי לחדשנות וטכנולוגיה. אדן ילווה את הבנק בכל הקשור לאסטרטגיית הפעילות שלו בעולם הדיגיטלי.

ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, אמר: "אני שמח על הצטרפותו של מולי אדן כיועץ לבנק הפועלים. העולם בו אנו פועלים משתנה בקצב מהיר, והמהפכה הדיגיטלית מורגשת בכל תחומי הפעילות הבנקאית. יש לנו מחויבות לספק ללקוחותינו את השירותים והמוצרים החדשניים ביותר המותאמים לצרכיהם. במקביל, אנו ממשיכים לפתח תשתיות טכנולוגיות שמאפשרות לנו לקיים ממשקים ושיתוף-פעולה ברמה גבוהה עם העולם שסביבנו – ממוסדות פיננסיים, דרך ענקי טכנולוגיה ועד סטארט-אפים. מולי יהיה שותף לשורה של מהלכים אסטרטגיים שמטרתם להבטיח כי בנק הפועלים ימשיך להוביל את חזית החדשנות הטכנולוגית במערכת הבנקאית של ישראל".

מולי אדן: "עם פרישתי מאינטל הבטחתי לעצמי ולמשפחתי "להוריד הילוך" לשנה לפחות. פנייתו של ציון קינן להצטרף כיועץ ולהשתתף בהובלת המהפכה הדיגיטלית של הבנק תפסה אותי בהפתעה. האתגר בהגדרת ממשקים עתידיים, בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות, בשיתוף פעולה עם חברות הזנק פיננסיות – פינטק, (FinTech startups) הגדרת ממשקים שיאפשרו להם לפתח ולבדוק את הרעיונות היצירתיים בפרקי זמן קצרים נראה מרתק. אני מאמין שעל ידי יצירת eco-system מתאים, ישראל תוכל להפוך למרכז פינטק עולמי".

אדן. "אתגר מרתק", צילום: נמרוד גליקמן אדן. "אתגר מרתק" | צילום: נמרוד גליקמן אדן. "אתגר מרתק", צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה