אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנקל סוד תפטר 7% מעובדיה בישראל

הנקל סוד תפטר 7% מעובדיה בישראל

זאת חודשיים לאחר פרישת נשיא החברה, כך נודע ל"כלכליסט". נציגי החברה העולמית יגיעו בשבוע הבא לפקח על השינויים

11.10.2015, 08:27 | אורנה יפת

השינויים הארגוניים בהנקל סוד ישראל גוברים: חודשיים לאחר שהנשיא דני שרף פרש מתפקידו לאחר 13 שנים בחברה, ל"כלכליסט" נודע כי חטיבת טיפוח היופי (ביוטי קר) של החברה עומדת לפטר ארבעה עובדים מתוך 25 עובדי החטיבה במסגרת איחוד בין מחלקת השיווק ומחלקת המכירות שלה. סך הכל מעסיקה הנקל סוד כ־60 עובדים בישראל.

בשבוע הבא צפויים אנשי הנקל הגרמנית להגיע לישראל כדי לפקח על השינויים הצפויים, ולא מן הנמנע שמערך המכירות יועבר לידי חברה חיצונית, כפי שנעשה בעבר עם חטיבת הדטרגנטים, שמוצריה מופצים כיום על ידי חברת ההפצה גורי.

מוצר הנקל של צבע לשיער מוצר הנקל של צבע לשיער מוצר הנקל של צבע לשיער

שרף, לשעבר נשיא הנקל סוד ישראל ומנכ"ל חטיבת מוצרי הכביסה וטיפוח הבית, ערך אף הוא שינויים במבנה הפעילות והעביר את פעילות ההפצה מהסיטונאים להפצה ישירה. בתחילת 2015 עברו מערכות הייצור וההפצה של חטיבת מוצרי הכביסה והדטרגנטים למיקור חוץ. את תפקידו של שרף כנשיא החברה ממלא סמנכ"ל הכספים שמואל נזנין. ורוניק פוסתמא מהנקל צרפת מחליפה את שרף בתפקיד מנכ"לית חטיבת הכביסה וטיפוח הבית.

עובדי הנקל סוד בישראל מוחלקים לשלוש חטיבות: חטיבת דבקים, שמציעה דבק ומוצרי איטום; חטיבת טיפוח היופי שמשווקת בין היתר את המותגים Syoss, Dial ושוורצקופף, שמשווק בעיקר במספרות ובשוק המוסדי, דאודורנטים וסבונים של מותגי הוואי ו־FA ומוצרי טיפוח וניקיון נוספים; וחטיבת מוצרי כביסה וטיפוח הבית שמשווקת את המותגים פרסיל, Prill, ו־Purex.

בהנקל סוד סירבו להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות