אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוברת קבוצת RGE רתם קלינה מונתה לדוברת ערוץ 10

דוברת קבוצת RGE רתם קלינה מונתה לדוברת ערוץ 10

הקבוצה בבעלות משפחת רקאנטי, אביב גלעדי ולן בלווטניק ממשיכה בתהליכי המיזוג התפעולי עם ערוץ 10

13.10.2015, 11:22 | אופיר דור

דוברת קבוצת RGE רתם קלינה מונתה לדוברת ערוץ 10. קלינה תמשיך לשמש כדוברת ומנהלת מערך יחסי הציבור של קבוצת RGE, תפקיד בו היא מכהנת בחמש השנים האחרונות, לצד מילוי תפקיד דוברת ערוץ 10.

קראו עוד בכלכליסט

מודי פרידמן, יו"ר ערוץ 10, צילום: אביב חופי מודי פרידמן, יו"ר ערוץ 10 | צילום: אביב חופי מודי פרידמן, יו"ר ערוץ 10, צילום: אביב חופי

בסוף יוני השלימה קבוצת RGE בבעלות משפחת רקאנטי, אביב גלעדי ולן בלווטניק את רכישת השליטה בערוץ 10 (51%) מידי יוסי מימן וארנון מילצ'ן. הקבוצה כבר מחזיקה את ערוצי ספורט 5, ערוץ הילדים וערוץ לוגי. כחלק מהרכישה מונה מנכ"ל הקבוצה מודי פרידמן ליו"ר ערוץ 10.

ב-RGE לא הסתירו כי בכוונתם לבצע סינרגיות בין הפעילות הקיימת שלהם לבין ערוץ 10 והבהירו כי אפשרות זו היא שהופכת את הרכישה של ערוץ 10 לכדאית. מינוי דובר משותף מיישמת מדיניות זו כיוון שהיא למעשה חוסכת מינוי בכיר בערוץ 10 ומשתמשת בתקן קיים כדי לאייש את התפקיד.

רתם קלינה רתם קלינה רתם קלינה

בעקבות הרכישה על ידי RGE כבר נסגרה מחלקת הפרומו בערוץ 10 והפעילות הועברה לחברה חיצונית שמפיקה כבר פרומואים לערוצי הספורט והילדים. ב-RGE מתכוונים גם לאגד את ערוצי הספורט והילדים ואת ערוץ 10 באולפנים משותפים.

במפגש עם העובדים לאחר השלמת המכירה הבטיח גלעדי כי לא יהיו פיטורים בערוץ כל עוד הוא מרוויח. רק לאורך זמן ניתן יהיה לבדוק לעומק את האמירה הזו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות