אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
OnePlus פותחת פעילות רשמית בישראל - ותשקיע במעריצים

OnePlus פותחת פעילות רשמית בישראל - ותשקיע במעריצים

יצרנית הסלולר הסינית קבעה מחיר רשמי למכשיר הוואנפלוס 2 - 2,500 שקל, יקר ב-150 שקל ממחירו ביבוא מקביל. בנוסף, אמר מייסד החברה קארל פיי שיתקיימו בארץ פעילויות יעודיות עבור חובבי המותג

13.10.2015, 11:24 | נמרוד צוק

יצרנית הסמארטפונים הסינית OnePlus השיקה באופן רשמי את פעילותה בישראל, בשיתוף המפיצה הרשמית סי-דאטה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הכריזה על מחיר רשמי בישראל ל-OnePlus 2 בעל 64 גיגה-בייט נפח אחסון: 2,499 שקל, כ-150 שקל יותר ממחיר המינימום בו ניתן לרכוש את המכשיר דרך יבואנים פרטיים. קוני המכשיר יוכלו לקבל תמיכה טכנית ושירות דרך שלושה מרכזי שירות פיזיים, מספר טלפון וכתובת מייל. החברה תבצע בעתיד אירועים עבור אוהדיה בישראל ותרחיב את פעילותה בדרכים נוספות.

קארל פיי, מייסד וואנפלוס, מתארח בכנס "כלכליסט" , צילום: ענר גרין קארל פיי, מייסד וואנפלוס, מתארח בכנס "כלכליסט" | צילום: ענר גרין קארל פיי, מייסד וואנפלוס, מתארח בכנס "כלכליסט" , צילום: ענר גרין

צמד מכשירי החברה כבר נמכרים בישראל במהלך השנה האחרונה דרך כמה עשרות יבואנים פרטיים, כאשר סי-דאטה מכרה עד כה את ה-OnePlus One בארץ כמפיצה היחידה שזכתה לאישור רשמי מהחברה.

במהלך מסיבת העיתונאים חשף קארל פיי, אחד ממייסדיי החברה, מספר נתונים חדשים על פעילות החברה, כגון מכירות של 1.5 מיליון מכשירי OnePlus 1 נכון לרבעון השני של 2015 ונתונים מסקר פנימי של החברה שהראה שהמתחרה העיקרי ל-OnePlus מבחינת מרבית הלקוחות היה הגוגל נקסוס לדגמיו - ורק אחריו מכשירי סמסונג ואפל. 61% מהמשתמשים שקנו מכשיר OnePlus אמרו כי הם ימליצו עליו לחברים, הראתה בדיקה פנימית שערכה החברה.

"אחת הסיבות להצלחה שלנו היא רמת המעורבות הגבוהה של המשתמשים שלנו - לדף הפייסבוק שלנו יש אמנם רק 2.2 מיליון לייקים, אבל היקף הפעילות של המבקרים בו גבוה הרבה יותר משל חברות מתחרות עם 20 מיליון לייקים", אמר פיי, והדגים את הצלחת החדירה לתודעה של החברה בהצגת גרף המראה כי יותר אנשים מחפשים אחר מוצריה מאשר את הראפר ג'יי-זי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות