אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ״ל אוטומציה החדשה אלי אחי מרדכי פורש מתפקידו צילום: עודד גרנות

מנכ״ל אוטומציה החדשה אלי אחי מרדכי פורש מתפקידו

יו"ר one1, בעלת "אוטומציה החדשה", עדי איל, ישמש כמנכ"ל החברה עד למציאת מחליף. לפני כשנתיים נרכשה החברה ממרכז השלטון המקומי על ידי one1

13.10.2015, 14:28 | שירות כלכליסט
מנכ״ל אוטומציה החדשה (לשעבר החברה לאוטומציה), אלי אחי מרדכי, הודיע השבוע לדירקטוריון החברה על רצונו לסיים את תפקידו. במכתב ששלח אתמול לכל עובדי החברה, כתב אחי מרדכי: ״בתום שנתיים מאתגרות ומרתקות, בהן הובלתי את אוטומציה החדשה לדרך חדשה, החלטתי שהגיעה העת להמשיך הלאה בדרכי המקצועית ולעבור לאתגר הבא".

קראו עוד בכלכליסט

באוטומציה החדשה מספרים כי השנתיים האחרונות היו יוצאות דופן. ״רכשנו את החברה לאוטומציה כשזו היתה במצב קשה ביותר, ולשמחתי עמדנו בכל היעדים והצלחנו להבריא את החברה ולהעביר אותה מהפסד לרווחיות״, אמר היו״ר עדי אייל, אשר ישמש בשלב זה כמנכ״ל החברה.

עדי איל יו"ר one1 ומנכ"ל אוטומציה חדשה, צילום: עודד גרנות עדי איל יו"ר one1 ומנכ"ל אוטומציה חדשה | צילום: עודד גרנות עדי איל יו"ר one1 ומנכ"ל אוטומציה חדשה, צילום: עודד גרנות

אוטומציה החדשה היא ספקית המחשוב של עשרות רשויות מקומיות ברחבי הארץ. החברה, שבעבר הייתה בבעלות מרכז השלטון המקומי, עברה לפני כשנתיים לבעלות של one1. סל השירותים של החברה כולל שירותים בתחומי הגבייה, פיננסיים, שכר ומשאבי אנוש, חינוך, חניה, הנדסה ו-GIS.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות