אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כך תנמנמו במשרד בלי שאף אחד יראה

PLAY

כך תנמנמו במשרד בלי שאף אחד יראה

שולחן העבודה המושלם לעובד הישנוני, נקניקיות גומי מרגיעות, מגפי ריצה לכלבים, קקטוס מלאכותי ומקרר איירון מן. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

17.10.2015, 18:58 | דור צח

1. שולחנמנום

כולנו רוצים מדי פעם לישון קצת במשרד, במיוחד אחרי ארוחת הצהריים כשאין שום סיכוי שנצליח לעבוד. מזל ש-NL Studios עיצבו את שולחן העבודה הזה, שמחביא בתוכו מקום נסתר למזרן, כך שמי שעובר לידכם לא יוכל לדעת שאתם מנמנמים. פרטים נוספים אפשר לקבל באתר הסטודיו.

לישון במשרד כמו אלופים לישון במשרד כמו אלופים לישון במשרד כמו אלופים

2. נקניקיות הרגעה

זאת תקופה מתוחה, קשה ומלחיצה. למרבה הצער המדור לא יכול להציע פתרונות מדיניים, אבל הוא כן יכול להציע את נקניקיות הגומי הנמתחות והאלגנטיות האלה, שמגיעות בשלושה דגמים שונים. אפשר לכווץ, למתוח ולמעוך אותן, וזה בהחלט נראה מרגיע ומתאים גם לטבעונים ולשומרי כשרות. 10.8 דולר לנקניקיה בודדת.

נקניקיות לאנשים עצבניים נקניקיות לאנשים עצבניים נקניקיות לאנשים עצבניים

3. רוץ, כלב, רוץ

שוב הכלב שלכם השתולל בגינה או על השביל ופצע את כפות הרגליים? זה אולי נראה לא טבעי לקנות מגפי ריצה עבור החבר על ארבע, אבל כך ניתן למנוע פציעות, לצמצם לכלוך ולגרום לכלב שלכם להיראות עוד יותר חמוד. 45 דולר באמזון.

מגפיים לכלב מגפיים לכלב מגפיים לכלב

4. תחתיות קקטוס

אם אתם רוצים קצת טבע בבית, אבל עצלנים מדי אפילו בשביל לטפח קקטוס (קקטוס, למען השם!), שימו לב לזה. תמורת 43 דולר תוכלו לרכוש מהמעצב קלייב רודי עציץ, ולשים בו חתיכות עץ ירקרקות שיושבות אחת על השנייה כדי ליצור קקטוס מפואר שהופך לתחתיות עבוד הספלים שלכם. שוב הפסדת למין האנושי, אמא טבע.

קקטוס תחתיות קקטוס תחתיות קקטוס תחתיות

5. איירון מקרר

זה מקרר קטן. הוא נראה כמו הראש של איירון מן. הוא עולה 80 דולר. מי צריך יותר מזה?

ג ג'רביס, תוציא לי קולה ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות