אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטיב באלמר חשף בטוויטר: "קניתי בחודשים האחרונים 4% ממניות החברה" צילום: אם סי טי

סטיב באלמר חשף בטוויטר: "קניתי בחודשים האחרונים 4% ממניות החברה"

מנכ"ל מיקרוסופט לשעבר הגדיל בחודשים האחרונים את האחזקות שלו ברשת החברתית, כך שכעת הוא אחד מבעלי המניות הגדולים בה. באלמר חשף את אחזקותיו ברשת בציוץ בטוויטר כשהתייחס לתפקודו של ג'ק דורסי: "הוא עושה עבודה טובה"

16.10.2015, 19:20 | הראל עילם

סטיב באלמר, מנכ"ל מיקרוסופט לשעבר, הגדיל בחודשים האחרונים את האחזקות שלו בטוויטר כך שהוא כעת אחד מבעלי המניות הגדולים ביותר ברשת החברתית. לפי באלמר, הוא מחזיק ב-4% ממניות טוויטר. 

קראו עוד בכלכליסט

הדברים התפרסמו לראשונה בחשבון טוויטר חדש של באלמר בשם @steven_ballmer. שם הוא צייץ כי ג'ק דורסי, המנכ"ל החדש של טוויטר, "עושה עבודה טובה" ויוצר חברה "יותר רזה וממוקדת" . הוא הוסיף שהוא שמח "שרכשתי 4% ממניות טוויטר לאורך ארבע החודשים האחרונים". ניתן להניח כי באלמר מתייחס להחלטתו של דורסי לפטר 8% מעובדי החברה לאחרונה. 

מנכ"ל טוויטר ג מנכ"ל טוויטר ג'ק דורסי | צילום: רויטרס מנכ"ל טוויטר ג

@steven_ballmer הוא חשבון טוויטר לא רשמי שהוא החל להשתמש לאחרונה. החשבון הותיק, הרשמי והמאושר של באלמר הוא @clippersteveb. באופן ראשוני מספר גורמים בתקשורת העריכו כי יתכן ומדובר במתיחה או שמישהו פרץ לחשבונו של באלמר. עם זאת, באלמר פנה לבסוף במייל לסוכנות הידיעות בלומברג ואישר כי הוא כתב את הציוץ.

אחזקת 4% ממניות טוויטר הופכת את באלמר לבעל המניות השלישי בגודלו ברשת החברתית, אחרי הבנק מורגן סטנלי וקרן ההשקעות פידלטי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות