אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש נתן אור ירוק לאסיפה הכללית באלביט הדמיה

ביהמ"ש נתן אור ירוק לאסיפה הכללית באלביט הדמיה

באסיפה יצביעו בעלי המניות על אישור מינויים של דירקטורים לחברה - 4 מטעם קרן יורק ו-4 מטעם די.קיי פרטנרס. ועדה מיוחדת תדון בטענותיו של הדירקטור שלומי קלסי ותגיש בתוך חודשיים את עמדתה לבית המשפט

18.10.2015, 14:10 | גולן חזני

שופטת בית המשפט המחוזי מרכז בלוד, איריס רבינוביץ' ברון, נתנה אור ירוק לאסיפה של אלביט הדמיה - שצפויה להתכנס בהמשך היום ולבחור יו"ר דירקטריוון חדש לחברה. השופטת דחתה את הבקשה של הדירקטור שלומי קלסי להוציא צו מניעה נגד קיום האסיפה. 

קראו עוד בכלכליסט

באסיפה יידרשו בעלי המניות להצביע על אישור מינויים של דירקטורים לחברה. על הפרק עומדים ארבעה דירקטורים מטעם קרן יורק וארבעה של די.קיי. פרטנרס. בין שתי הקרנות מתנהל מאבק שליטה על אלביט, כאשר יורק מחזיקה נכון להיום ב-24% ממניות אלביט ודי.קיי. ב-19%.

בעלי מניות אלביט שכבר הצביעו יוכלו לשנות את הצבעתם עד מחר ב-7 בבוקר, לפי החלטת השופטת.

השופטת קבעה כי תוקם ועדת בדיקה שתבחן את טענותיו של קלסי כלפי הדירקטורים, בראשות היו"ר רון הדסי, נציג יורק. הוועדה תפעל במשך החודשיים הקרובים, ולאחרי שתקבל החלטות יחזרו הצדדים לדיון נוסף בבית המשפט.

בדיון העתידי האמור תחליט השופטת אם לאשר את התביעה הנגזרת שהגיש קלסי נגד הדירקטורים ונגד הדסי. קלסי המשמש נציג המוסדיים בדירקטוריון טען להפרות של כללי ממשל תאגידי לכאורה מצד הדירקטורים ואלביט. הדירקטורים טענו בתגובה כי קלסי דואג רק להארכת כהונתו וזהו המניע האמיתי לתביעה שהגיש.

ממנים דירקטוריון באלביט הדמיה, צילום: שאטרסטוק ממנים דירקטוריון באלביט הדמיה | צילום: שאטרסטוק ממנים דירקטוריון באלביט הדמיה, צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות