אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמיר ברמלי: "קרן קלע אינה חדלת פירעון, למרות שהמצב סבוך ומורכב" צילום: אוראל כהן

אמיר ברמלי: "קרן קלע אינה חדלת פירעון, למרות שהמצב סבוך ומורכב"

בתצהיר שהגיש לביהמ"ש בתגובה לבקשת פירוק שהגיש נגד הקרן משקיע, אומר ברמלי כי "קלע היא חלק מרוביקון ביזנס שלה נכסים בשווי מאות מילוני שקלים"

19.10.2015, 15:57 | תומר גנון

"קרן קלע אינה חדלת פירעון, החברה נקלעה בעת האחרונה למצב סבוך ומורכב, וזאת בעקבות פרסומים שונים באמצעי התקשורת. יחד עם זאת אין לטעות – החברה בת פירעון מובהק". כך טוען איש העסקים אמיר ברמלי, בעל השליטה בקרן ההשקעות קלע החשוד במרמת משקיעים, בתצהיר שהגיש היום (ב') לבית המשפט. זאת בתגובה לבקשת פירוק שהגיש אתמול נגד הקרן משקיע.

קראו עוד בכלכליסט

דיון בבקשה, שהיה אמור להתקיים היום (ב'), נדחה למחר. אתמול הוציאה שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, איריס-לושי עבודי, צו זמני האוסר על הקרן לשלם למשקיעים או להעביר כספים לברמלי. זאת עד הדיון בבקשת הפירוק שהגיש המשקיע, אורי רוטשטיין, בשל חוב של 305 אלף שקל. לטענת המשקיע, המיוצג על ידי עוה"ד ארנון שגב וגדעון אורבך, "הולכות ומתרבות האינדיקציות כי קרן קלע נתונה בקשיים ואינה מסוגלת לפרוע את חובותיה השוטפים למשקיעים".

רוטשטיין טוען שביקש את כספו לפני למעלה משלושה חודשים, אולם הקרן טרם שילמה לו. "ממסמכים מפורשים של החברה שהגיעו לידי", הוא הוסיף וטען, "עולה במובהק כי הוצעו לחלק מהמשקיעים תשלומים וזאת לא באורח רוחבי ושוויוני, אלא באורח ספורדי אשר עשוי להוות העדפת נושים".

"קלע היא חלק מרוביקון ביזנס שלה נכסים בשווי מאות מילוני שקלים", טוען ברמלי בתצהיר שהגיש בתגובה: "לפי ההסכם עם המבקש היא אף ערבה לכל חוב כלפיו, כשחובו כנושה הוא 300 אלף שקלים בלבד. המשקיע לא בחצע את הפעולה הבסיסית הנדרשת ממנו למורך פדיון אגרת החוב שבידו במלואה: למסור אותה לחברה 5 ימים עסקים לפני מועד התשלום. לפיכך, החוב שנוי במחלוקת".

אמיר ברמלי, יו"ר קבוצת רוביקון, צילום: נמרוד גליקמן אמיר ברמלי, יו"ר קבוצת רוביקון | צילום: נמרוד גליקמן אמיר ברמלי, יו"ר קבוצת רוביקון, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
גוב אריות
אמיר לא הבין שנכנס לגוב אריות,גם נכנס וגם מבקש את יתרת הבשר.כל הגזלנים נעמדו על רגליים אחוריות ומנסים לשסות בו את הרשויות,הבנקים נותנים לנו חצי אחוז ומרוויחם 28 על הכסף שלנו ,אמיר לא חזיר מסתפק רק ב20 ועוד אומר תודה.אם תקום חברה שתציע לקחת את כרטיסי האשראי מהבנקים יגלו לבטח שסבא רבא של היזם פעם גנס מסטיק כשהיה בגיל הטיפש-עשרה
כרם , מרכז  |  20.10.15
11.
the judge is an Idiot like most of the judges
The attorney that the investor took are well known to be doing dirty work. This is why they are good,,,but also never committing to the truth. I have no idea what is the situation with the fund, however, given all the shit that the Media and the securities commission (RESUT) are attempting to place on this fund, there is little doubt that they destroy any perfectly goof fund this way. Shame on them, Shame on all the people that are commenting without understanding anything. one thing is for sure, the negative comments are from those that never had anything.
not an investor  |  20.10.15
לכל התגובות