אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סות'ביס ישראל: תושב חוץ רוסי שכר דירה בת"א ב-45 אלף דולר לחודש הדמיה: פיצו קדם אדריכלים

סות'ביס ישראל: תושב חוץ רוסי שכר דירה בת"א ב-45 אלף דולר לחודש

הדירה הושכרה במגדל רמז ומשתרעת על שטח של כ-320 מ"ר; מדובר במחיר הגבוה פי 3 ממחירי השכירות במגדלי היוקרה של ת"א

20.10.2015, 10:26 | דותן לוי

עסקת ענק בשוק שכירות בתי היוקרה בישראל - סוכנות "סותבי'ס ישראל- נדל"ן בינלאומי", הזרוע המקומית של רשת סות'ביס העולמית דיווחה כי ביצעה לאחרונה עסקת השכרה של דירה במגדל ברחוב רמז הסמוך לכיכר המדינה בתל אביב בתמורה לסכום של כ-45 אלף דולר לחודש. השוכר הוא תושב חוץ ממוצא רוסי.

מדובר בדירה המתפרסת על פני קומה שלמה באחת הקומות העליונות של המגדל. הדירה משתרעת על שטח של 320 מ"ר נטו וכוללת מרפסת פתוחה לנוף. הדירה כוללת: 6 חדרי שינה (סוויטות הכוללות שירותים ומקלחת), מטבח יוקרתי, יחידת אורחים עם כניסה נפרדת, ריהוט מלא מתוצרת איטליה, מערכת חשמל חכמה ועוד. מהדירה נשקף נוף פנורמי , 4 כיווני אוויר.

על פי "סותבי'ס מחיר ממוצע לדירה בסטנדרט דומה במגדל יוקרה בת"א עומד היום על כ-60 אלף שקל לחודש, בעוד שוויה של העסקה במגדל היוקרה ברחוב רמז, הינו פי 3 מהמחיר הממוצע בשוק. מה שיכול להסביר השכרה במחיר גבוה מהממוצע הוא תקופת השכירות קצרת המועד לחצי שנה בלבד, אך גם כאשר מדובר בתקופות קצרות כאלה הפערים אינם כה גדולים.

לדברי איזידורה פרידמן, בעלים משותפים של סותבי'ס ישראל - נדל"ן בינלאומי, "נתונים אלו מעמידים את תל אביב בשורה אחת עם הערים היקרות בעולם כניו יורק ולונדון . בבדיקה שערכנו מול סניפי סותבי'ס נדל"ן בעולם, עולה כי דירה בסטנדרט ובגודל זהה לדירה שהושכרה במגדל ברמז, מוצעת להשכרה ע"י סותב'יס נדל"ן ניו יורק ב-50 אלף דולר בשדרה החמישית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות