אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תראו! אני הכוכב של Star Wars החדש!

תראו! אני הכוכב של Star Wars החדש!

איך הגיב ג'ון בויאגה כשראה את הטריילר החדש של "הכוח מתעורר" ואיך תגיבו אתם, פרשת העיר המעופפת של סין, אדם יוצר מוזיקה איומה עם כוס חד פעמית ואוגר שיכול ללמד אתכם דבר או שניים על נון-קונפורמיזם

20.10.2015, 22:03 | נמרוד צוק
1. הטריילר מכה שנית

אתם ממש רוצים לצפות בטריילר לסרט הבא בסדרת מלחמת הכוכבים, "הכוח מתעורר" שעלה אתמול לרשת. למשל, תראו איך הגיב ג'ון בויאגה - כוכב הסרט - כשצפה בטריילר לראשונה וקלט שהוא עומד להפוך לחלק מאגדת המד"ב הכי פופולרית בעולם.

ואם לא צפיתם עדיין בטריילר האמור, עיזבו כל מה שאתם עושים והקליקו פה למטה.

2. העיר באפור

האם מדובר בתרמית פוטושופ? ביקום מקביל שהתמזג לרגע עם זה שלנו? או שהסינים אכן בנו עיר מעופפת שצפה מעל העננים, כזו שנראית קצת כמו סביבת המשחק "ביושוק אינפיניט"? לא בדיוק - מדובר בתופעה אופטית נדירה מאוד, במסגרתה קרני אור נשברות בצורה שגורמת לעצמים רחוקים להיראות קרובים ולפעמים גם לא בדיוק במקומם. למשל - בעננים.

3. צעד מיותר לאדם

הסרטון הזה, שמתעד בחור שיודע לבצע דאבסטפ באמצעות כוס חד פעמית וקש ממקדונלדס, מעלה כל כך הרבה שאלות - כגון מדוע הז'אנר המוזיקלי הזה עדיין קיים? למה עדיין יש אנשים שאוכלים במקדונלדס? ולמה ב-2015 הם ממשיכים לצלם סרטונים אנכיים?

4. היה האוגר הזה

אפשר ללמוד הרבה מהאוגר האמיץ והנון-קונפורמיסט הזה, שלא מעניין אותו בכלל מה חושבים עליו אחיו האוגרים הרגילים והמשעממים, ומעדיף להעביר את זמנו בגלגולים מוזרים לאחור.

5. יומן הקפטן, יום 7. הם עדיין לא חושדים בדבר

ואם מנת החמידות הזו לא הספיקה, אולי זה יעבוד כסיום מרגיע לעוד יום לא קל: חתול שממש רוצה להיות כלב האסקי, וגם מצליח לא רע.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות