אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אנשים לא רוצים לעבוד באמזון"

"אנשים לא רוצים לעבוד באמזון"

מנכ"ל מיקרוסופט לשעבר סטיב באלמר סבור כי ענקית התוכנה מנצחת בקרב על העובדים המוכשרים; "ידענו שכל עובד שעזב לאמזון - יחזור בתוך שנה או שנתיים"

24.10.2015, 13:31 | שירות כלכליסט
מיקרוסופט מנצחת ב"תחרות האינטנסיבית" עם אמזון על עובדים מוכשרים, כך אומר מנכ"ל החברה לשעבר סטיב באלמר. לדבריו, מיקרוסופט היא גם החברה היחידה שיכולה להתחרות באפל על חומרה. "אני חושב שאמזון היא מקום שאנשים לא רוצים לעבוד בו", אמר בראיון שהעניק אתמול (שישי) לבלומברג. לדבריו, במיקרוסופט ידעו כי כל עובד שעזב את לטובת אמזון יחזור בתוך שנה או שנתיים. "זה פשוט לא מקום נהדר למהנדס לעשות דברים חדשניים".

מחסן הפצה של אמזון, צילום: בלומברג מחסן הפצה של אמזון | צילום: בלומברג מחסן הפצה של אמזון, צילום: בלומברג

דבריו על אמזון קשורים למאמר שהתפרסם באוגוסט בניו יורק טיימס, שבו צוטטו עובדים באמזון שהתלוננו על תהליכי ההערכה הנוקשים שעודדו העברת ביקורת על עובדים אחרים ועל כך שעובדים רבים בוכים ליד השולחנות שלהם. מייסד החברה ג'ף בזוס הכחיש את הכתוב בכתבה. הוא לא הגיב על דבריו האחרונים של באלמר.

באלמר ציין גם כי מיקרוסופט מהווה תחרות עזה לאפל. "אם תיפתח בכלל חזית מול אפל, היא תגיע ממיקרוסופט", הצהיר באלמר, ששימש מנכ"ל החברה בין 2000-2014. הוא ציין כדוגמה את המחשב הנייד Surface Book, שהושק השבוע.

באלמר התייחס גם לטוויטר, שבה רכש 4% מהמניות. לדבריו, החלטת המנכ"ל ג'ק דורסי לחלק לעובדים שליש ממניותיה היא "אלטרואיסטית לגמרי ומפגינה אמון רב בחברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות