אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שיבושים בפעילות רכבת ישראל בשל שורת הפסקות חשמל

מזג האוויר הסוער גרם משעות הבוקר להפסקות חשמל בצפון תל אביב, רעננה, רמת גן , אשדוד ויבנה. שדה התעופה דב נסגר לטיסות

25.10.2015, 10:48 | ליאור גוטמן

בשעה האחרונה נרשמו מספר הפסקות חשמל נקודתיות שמקורן במזג האוויר החורפי שפקד את המדינה משעות הבוקר. כך למשל נרשמו הפסקות חשמל בצפון תל אביב, רעננה, רמת גן , אשדוד ויבנה. שדה התעופה דב נסגר לפני שעה קלה לטיסות. בחלק מהקווים נרשם ניתוק בשל נפילת חפצים על רשת הולכת החשמל. נמל חיפה הודיע שבשל משבי רוח חריגים הוקפאה העבודה ברציפים וזאת עד לשעות הערב.

רכבת ישראל מצידה הודיעה על שיבושים בתנועת הרכבת באזור המרכז משתי סיבות. הראשונה היא הפסקות החשמל והשנייה היא נפילה של עצים על המסילה באזור קיבוץ שפיים. ברכבת נאלצו להפעיל את מערך הגנרטורים שהם מחזיקים שם כדי לאפשר למערכת האיתות לעבוד כסדרה, ורק בדקות האחרונות מערך הרכבת החל לפעול שנית עם ציפיה להסדרת התנועה כבר בשעה הקרובה.

 רכבת ישראל, צילום: גיל נחושתן   רכבת ישראל | צילום: גיל נחושתן  רכבת ישראל, צילום: גיל נחושתן

ללא קשר לסופה, רכבת ישראל משביתה החל מהיום ('א) את תנועת הרכבות מחיפה ועד נהריה. מדובר בהשבתה כפויה שתכלול את כל התחנות בערי המפרץ ובעכו, וזאת בשל עבודות תשתית לחיבור מסילת העמק, שאמורה לפעול בשנה הבאה ולחבר בין חיפה לבית שאן. השבתת המקטע הצפוני של מסילות הרכבת תארך כשבוע. לרשות הנוסעים בקווים אלו יעמדו אוטובוסים ייעודים. קו הרכבת בין נהריה לחיפה ודרומה משם יחל לפעול חזרה במוצ"ש, ה-31 באוקטובר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות