אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיא בספורט המכללות: נייקי בהסכם חסות עם טקסס לונגהורס עבור 200 מיליון דולר צילום: איי אף פי

שיא בספורט המכללות: נייקי בהסכם חסות עם טקסס לונגהורס עבור 200 מיליון דולר

ענקית בגדי הספורט חתמה על פי הדיווחים על חוזה ל-15 שנים, שיהיה אף יקר יותר מהחוזה עליו חתמה מוקדם יותר השנה עם אוניברסיטת מישיגן

25.10.2015, 12:46 | שירות כלכליסט

נייקי סיכמה על תנאי חוזה חדש לאספקת מדים וציוד לאוניברסיטת טקסס, שצפוי להיות היקר היותר מסוגו בספורט המכללות בארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

נייקי היא ספקית הבגדים של נבחרות הלונגהורנס מאז 2000, והצליחה לבלום את ההתעניינות מאנדר ארמור כדי להבטיח את חידוש החוזה, צילום: איי אף פי נייקי היא ספקית הבגדים של נבחרות הלונגהורנס מאז 2000, והצליחה לבלום את ההתעניינות מאנדר ארמור כדי להבטיח את חידוש החוזה | צילום: איי אף פי נייקי היא ספקית הבגדים של נבחרות הלונגהורנס מאז 2000, והצליחה לבלום את ההתעניינות מאנדר ארמור כדי להבטיח את חידוש החוזה, צילום: איי אף פי

ענקית בגדי הספורט חתמה על פי הדיווחים על חוזה ל-15 שנים, שהשווי הכולל שלו יעמוד על קרוב ל-200 מיליון דולר, כך שיהיה יקר יותר מהחוזה ל-15 שנים בגובה 169 מיליון דולר עליו חתמה מוקדם יותר השנה נייקי עם אוניברסיטת מישיגן.

על פי דיווח בעיתון אמריקן סטייטסמן היוצא באוסטין, "שני אנשים המקורבים לנושא אמרו כי השיחות הושלמו, אך יש להעביר את החוזה להנהלת אוניברסיטת טקסס לאישור סופי".

לאוניברסיטת טקסס יש את אחת מתוכניות הספורט הפופואריות ביותר במכללות בארה"ב. הנבחרות של האוניברסיטה הן המוכרות הגדולות ביותר של מרצ'נדייז כבר תשע שנים רצופות.

נייקי היא ספקית הבגדים של נבחרות הלונגהורנס מאז 2000, והצליחה לבלום את ההתעניינות מאנדר ארמור כדי להבטיח את חידוש החוזה. סעיף בחוזה הנוכחי הבטיח לחברה את הזכות להתאים את המחיר לכל הצעה מתחרה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות