אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצצה ראשונה באפל מיוזיק, גרסת האנדרואיד צילום: mobilegeeks

הצצה ראשונה באפל מיוזיק, גרסת האנדרואיד

תמונות ראשונות שדלפו לרשת מראות ששירות הסטרימינג המוצלח של אפל לא יעבור שינויי עיצוב מהותיים גם כשיגיע לאנדרואיד - ושאיתו תגיע תחנת הרדיו beats1. השירות יושק למשתמשי מערכת ההפעלה של גוגל בחודש הבא

25.10.2015, 16:58 | עומר כביר
אפל צפויה להשיק בשבועות הקרובים את אפל מיוזיק שירות המוזיקה בסטרימינג שלה, גם למכשירי אנדרואיד. מדובר בשירות המשמעותי הראשון שמשיקה אפל למשתמשי מערכת ההפעלה המתחרה (אחרי שהשיקה לאחרונה אפליקציה שנועדה לסייע למשתמשי אנדרואיד להגר ל-iOS).

קראו עוד בכלכליסט

איך יראה המהלך הזה? אתר חדשות הטכנולוגיה הגרמני Mobile Geeks מפרסם תמונות מגרסת בטא של האפליקציה שמאפשרות לגבש רשמים ראשונים. לפי הדיווח והסקרינשוטים שפורסמו, נראה שאפל ייבא את גרסת ה-iOS של האפליקציה לאנדרואיד בלי לבצע שינויים כלשהם בממשק המשתמש. ייתכן שיש הבדלים שנובעים מהאופי השונה של אנדרואיד ו-iOS אך סביר יותר שאלו יתגלו רק בשימוש יומיומי, ובוודאי לא מכמה תמונות מודלפות.

אפל מיוזיק לאנדרואיד, צילום: mobilegeeks אפל מיוזיק לאנדרואיד | צילום: mobilegeeks אפל מיוזיק לאנדרואיד, צילום: mobilegeeks

אחת התהיות העיקריות שקדמו להשקת אפל מיוזיק לאנדרואיד הייתה האם אפל תביא למערכת ההפעלה את תחנת הרדיו שלה ביטס1. הערכות שלפיהן החברה תשמור את התכונה רק ל-iOS מתבדות כעת סופית, שכן התחנה מופיעה גם בסקרינשוטים של גרסת האנדרואיד.

אפל לא משנה את הממשק, בשלב זה, צילום: mobilegeeks אפל לא משנה את הממשק, בשלב זה | צילום: mobilegeeks אפל לא משנה את הממשק, בשלב זה, צילום: mobilegeeks

בשורה התחתונה, נראה שלא קיימים הבדלים בולטים בין שתי הגרסאות של האפליקציה, והשאלות הגדולות הן איך תתפקד האפליקציה בפועל וחשוב מכך איך יגיבו אליה משתמשי אנדרואיד. תשובות נקבל ככל הנראה כבר בחודש הבא.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
@2, לא לגמרי מדוייק
ה"בעיה" העיקרית עם שירות גוגל מיוזיק זה לאקטב את החשבון, לא משהו שאי אפשר לעשות עם VPN פשוט. ברגע שהפעלת את החשבון - הוא זמין ונגיש לך לא משנה איפה אתה נמצא. ובכל מקרה, ישראל שוק קטן ולא מעניין, בסופו של דבר, הקהל העיקרי יהיו משתמשי אפל שהחליטו לעבור לאנדרואיד, כי מי שכבר כל המוזיקה שלו בשירות של גוגל, לא ילך עכשיו (ככל הנראה) להעביר את כל המוזיקה, רשימות ההשמעה וכיוצ"ב לשירות של אפל.
קורא כותב , באינטרנט  |  26.10.15
2.
למגיב 1, השירות לא זמין בארץ, ללא קשר לאפליקציה.
שירות אפל מיוזיק אינו זמין כרגע בארץ, גם לא לבעלי מכשירים של אפל וזה לא קשור לשחרור האפליקציה לאנדרואיד. בכל מקרה, שירות אפל מיוזיק, למרות מה שנכתב כאן, אינו ייחודי ואינו מספק איזושהי חוויה יוצאת דופן לעומת שירותים אחרים וכמה מהם , כמו TIDAL או Rdio, זמינים בישראל, למשתמשי אנדרואי, ואפל, ועל המחשב (Rdio זמין גם לווינדוס פון ובלקברי).
אמיר  |  25.10.15