אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תשובת חברת החשמל למחדל הניתוקים: SMS מפחיד

תשובת חברת החשמל למחדל הניתוקים: SMS מפחיד

החברה שלחה ל-200 אלף איש באזור השרון SMS ובו היא מתנצלת על עוגמת הנפש ומפנה לסרטון מאולתר ובו נראה סמנכ"ל החברה. מבנה ההודעה מזכיר מאוד הודעות ספאם וניסיונות פריצה למכשירים - מה שגרם לכעס ובהלה

27.10.2015, 18:09 | עומר כביר וליאור גוטמן

בעודם יושבים בחושך, מחכים לחזרתו של זרם החשמל אחרי יותר משלושה ימים, 200 אלף ישראלים באזורים שסבלו מניתוקים זכו להצקה נוספת באדיבות חברת החשמל - הודעות SMS לא רצויות שנשלחה למכשיר הסמארטפון האישי שלהם.

הודעת חברת החשמל הודעת חברת החשמל הודעת חברת החשמל
למערכת "כלכליסט" הגיעו פניות רבות מגולשים שדיווחו על הודעת SMS מטרידה שקיבלו ממספר הטלפון 103 (מוקד חברת החשמל). אם לפחות היתה ההודעה הבטחה למועד חידוש החשמל או פיצוי על זמן הניתוק הארוך היה אפשר לפתור זאת כדבר של מה בכך.

תחת זאת, ניצלה החברה את ההודעה על מנת להציג כתב הגנה להשתלשלות האירועים העדכנית. “לקוח יקר", נכתב בה. “ביום א' פקד אותנו מזג אוויר חריג ונדיר ביותר שגרם לנזקים קשים לרשת ולתקלות בהיקף נרחב מאוד באספקת החשמל ללקוחות. חברת החשמל פועלת במתכונת חירום ועושה ככל הנדרש להשיב את אספקת החשמל ללקוחותיה. אנו מתנצלים על אי הנוחות ועוגמת הנפש".

בנוסף צירפה החברה קישור לסרטון יוטיוב. בסרטון, שמצולם בצורה חובבנית עם מצלמה שרועדת ללא הפסק, מתנצל סמנכ"ל החברה, אורן הלמן, ומבטיח שצוותי החברה עובדים על תיקון התקלה. ואולם, הקישור שמופיע לסרטון בהודעה הוא של שירות קיצור קישורים. מדובר בנוהג שבו נוקטים בדרך כלל גורמים עוינים שמבקשים להסוות את כתובת היעד על מנת להפיץ וירוסים לקורבנות תמימים - עדות נוספת לחובבניות של תגובה זו.

מחברת החשמל נמסר בתגובה לפניית "כלכליסט": “מדובר בהודעה שיצאה בעיקר לתושבי השרון שנותקו מרשת החשמל ולא היתה להם גישה למוקד 103 או לאתר החברה. המסר הופץ לכ-200 אלף איש".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תפנימו - רק טסלה. לעצמאות אנרגטית. תקראו ותחליטו
טסלה מוטורס Tesla Motors (או טסלה) של אילון מאסק Elon Musk, היא חברה מלוס אנג׳לס בארה״ב, שחרטה על דגלה להפיץ את היכולת של כל אדם בעולם לאנרגייה נקיה, מתמחזרת, מהשמש וללא צורך בתשתית הולכה - ניתן להשתמש בכל מקום בעולם בלי להיות כבול. הכירה לעולם את הרכב החשמלי הטוב ביותר, המודל אס (Tesla Model S) ואחריו המודל אקס Model X. יש להם את הסוללה לבית PowerWall שבשיתוף חברה נוספת של אילון בשם סולאר סיטי SolarCity אוגר אנרגיה ביום לשימוש בלילה ועוד נשאר למכור לחברות חשמל. תחפשו בגוגל וביוטיוב!!!
אלירן  |  27.10.15
לכל התגובות