אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה

מה הלאה

חוברת צביעה שהיא גם מחברת שרבוטים, הנבטה בסטייל, ונמכנסיים שמאפשרים לחזור לבלוס

29.10.2015, 08:12 | אחי רז
לקנות: קצת צבע לחיים

ספרי הצביעה למבוגרים מספקים אשליה של יצירתיות גם לאנשים שלא יודעים לחבר קו אחד למשנהו, אבל מה עם קצת מרגוע גם למשרבטים? אז הנה לכם, מחברות שחציין נקיות, לכתיבה או קשקוש רעיונות, וחציין עמודי צביעה בניחוח ארטיזנלי, לרגעים שבהם כל מה שצריך זה לרוקן את המוח מכל חשד לפעילות. 20 דולר.

https://coloringnotebook.com

מודי צביעה בניחוח ארטיזנלי מודי צביעה בניחוח ארטיזנלי מודי צביעה בניחוח ארטיזנלי

לצפות: חג, מועד ונופל

נטפליקס ממשיכה להוכיח את רצינות כוונותיה עם ספיישל כריסמס מוזיקלי בהנהגתו של ביל מאריי, ולצדו רשימת כוכבים שכוללת את קלוני, כריס רוק ואיימי פולר. מי שמנצחת על ההפקה הזאת היא סופיה קופולה, והטריילר הקצר עושה חשק גדול לרקוד על התקרה. חפשו אותו בחג המולד.

http://bit.ly/very-murray

ספיישל לכריסמס ספיישל לכריסמס ספיישל לכריסמס

לגדל: שורו, הנביטו וראו

הנבטה היא משימה פשוטה למדי, שקשה מאוד להיכשל בה, אבל אם אפשר לעשות את זה בסטייל מעולם אחר, אז למה לא בעצם? המיקרו־חממה הביתית הזאת הופכת את חוויית ההנבטה ממשימה פונקציונלית לתפאורה רבת רושם, שלבטח תשכנע אתכם להתייחס למטלה הבריאה בקצת יותר מרץ ועזוז. 26 דולר.

http://bit.ly/gardwell

הנבטה רבת רושם הנבטה רבת רושם הנבטה רבת רושם

לשחק: איגיון בשיגעון

פרופ׳ דן אריאלי, מאסטר הכלכלה ההתנהגותית ושכן לעמודים אלה, משיק משחק קלפים חדש שמעלה על נס את האנומליות הקטנות של ההתנהלות האנושית. במשחק הקלפים הלא-הגיוני המתחרים מתבקשים לחזות את התוצאות של סיטואציות כמו קערת המרק הבלתי נגמרת, וכך לשפר את יכולתם להבין את החיה המוזרה המכונה אדם. עכשיו בקיקסטארטר.

http://bit.ly/dan-cards

ללבוש: אפשר לחזור לבלוס

יחסית לזה שבמקרה הטוב כולנו נודדים לעתים קרובות בין מידות, ובמקרה הרע סתם שמנים מדי, אפשר היה לצפות למבחר גדול יותר של מכנסיים אלגנטיים עם גומי. מותג הבית של החנות המקוונת Jack Threads מציע עכשיו סדרה של מכנסיים כאלה, שיושבים בנינוחות על הצמיגים, וגם מוצעים במחיר סביר של 250 שקל.

http://bit.ly/jckthrd

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות