אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי קוונטס ילבשו שחור לאחר שהפסידה בהתערבות לאייר ניו זילנד צילום: בלומברג

עובדי קוונטס ילבשו שחור לאחר שהפסידה בהתערבות לאייר ניו זילנד

זאת לאחר שנבחרת אוסטרליה הפסידה לנבחרת ניו זילנד, ששחקניה לובשים שחור, בגמר גביע העולם ברוגבי. אייר ניו זילנד הציעה בטוויטר לחברה האוסטרלית לצבוע את מטוסיה בשחור, וקוונטס הציעה לאייר ניו זילנד לצבוע את מטוסיה בשחור וזהב

01.11.2015, 11:22 | שירות כלכליסט

עובדי חברת התעופה האוסטרלית קוונטס ילבשו מחר (ב') שחור, לאחר שהחברה הפסידה בהתערבות על גביע העולם ברוגבי מול אייר ניו זילנד.

הנבחרות הלאומיות של אוסטרליה וניו זילנד העפילו לגמר טורניר הרוגבי, ושתי החברות ניהלו מלחמת ציוצים בטוויטר בימים לפני המשחק המדובר. אולם, במשחק שנערך אתמול ניצחה הנבחרת הניו זילנדית בתוצאה 34-17, כך שקוונטס הפסידה בהתערבות וצוותי התעופה יצטרכו ללבוש את החולצות השחורות של מדי נבחרת ניו זילנד בכל הטיסות מחר.

הדמיית המטוסים בטוויטר. למעלה הצעת קוונטס לניו זילנד לצבוע את מטוסיה בשחור וזהב. למטה הצעת ניו זילנד לקוונטס לצבוע את המטוס בשחור, צילום: טוויטר הדמיית המטוסים בטוויטר. למעלה הצעת קוונטס לניו זילנד לצבוע את מטוסיה בשחור וזהב. למטה הצעת ניו זילנד לקוונטס לצבוע את המטוס בשחור | צילום: טוויטר הדמיית המטוסים בטוויטר. למעלה הצעת קוונטס לניו זילנד לצבוע את מטוסיה בשחור וזהב. למטה הצעת ניו זילנד לקוונטס לצבוע את המטוס בשחור, צילום: טוויטר

קוונטס עוד יצאה בזול, כי אחת ההצעות שעלתה לגבי ההתערבות הייתה שהחברה המפסידה תיאלץ לצבוע את המטוסים בצבעי הנבחרת השנייה. אייר ניו זילנד צייצה להם בטוויטר "אולי תצבעו מטוסים לשחור". קוונטס ענתה שזה אמנם מרזה, אבל עדיף זהב, וצירפה הדמייה למטוס של החברה הניו זילנדית בצבעי ההצעה של קוונטס. בכל מקרה בציוץ האחרון בנושא, קוונטס הדגישה את התמיכה שלה בנבחרת הלאומית, על אף ההפסד.

זו לא הפעם הראשונה שחברת תעופה מפסידה בהתערבות מתוקשרת. ב-2013 נאלץ סר ריצ'רד ברנסון, הבעלים של חברת וירג'ין אטלנטיק, למרוח אודם ולנעול עקבים בטיסה מפרת' באוסטרליה לקואלה לומפור במלזיה, לאחר שהפסיד בהתערבות על הפורמולה 1.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות