אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עזיבות: שני בכירים פרשו מאלקטרה מוצרי צריכה

עזיבות: שני בכירים פרשו מאלקטרה מוצרי צריכה

לכלכליסט נודע שמנהל חטיבת הסחר באלקטרה צריכה וסמנכ"לית שיווק עזבו לאחר תקופה קצרה בתפקיד

02.11.2015, 08:44 | אורנה יפת
שני בכירים עזבו את אלקטרה מוצרי צריכה בשבועות האחרונים, לאחר תקופה קצרה יחסית בתפקיד. ל"כלכליסט" נודע כי אבי שפילמן, ששימש כמנהל חטיבת הסחר והיה אחראי על מערכי היבוא והשיווק של מוצרי החשמל הלבנים, עזב את החברה לאחר כשנה וחצי בתפקיד. שפילמן הגיע לאלקטרה מחברת ברימאג, שבה שימש כסמנכ"ל חטיבת המוצרים הלבנים.

את שפילמן יחליף קובי אייזנר, ששימש בשלוש השנים האחרונות כיועץ עצמאי. עד 2008 שימש סמנ"כל מכירות וסחר בתשלובת החלב של תנובה. לאחר מכן מונה לסמנכ"ל תפעול ומכירה באייס, וכעבור שנתיים מונה למנכ"ל פרוטרום פוד ישראל.

קובי אייזנר מנהל חטיבת הסחר של אלקטרה קובי אייזנר מנהל חטיבת הסחר של אלקטרה קובי אייזנר מנהל חטיבת הסחר של אלקטרה

פורשת נוספת מאלקטרה צריכה היא ורד צור, סמנכ"לית שיווק קונצרני שהצטרפה לחברה אשתקד כמינוי של המנכ"ל הנוכחי זאב קלימי. קודם לאלקטרה היתה צור סמנכ"לית שיווק לקוחות בקומברס וסמנכ"לית מכירות גלובלי באמדוקס. לצור טרם מונה מחליף.

העזיבות של שפילמן וצור באות בתקופת התייעלות שמוביל קלימי, ובמסגרתה נסגר ו סניפים, בעיקר של שקם אלקטריק ואייס, ופטרו עובדים. אלקטרה מוצרי צריכה סיימה את המחצית הראשונה של 2015 עם רווח נקי של 24.6 מיליון שקל לעומת הפסד של 5.2 מיליון שקל במחצית מקבילה אשתקד. הכנסות החברה ירדו ב־3.2% והסתכמו ב־1.3 מיליארד שקל במחצית הראשונה השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות