אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טליט מדווחת על 2 חוזים חדשים בהיקף של 33 מיליון דולר

טליט מדווחת על 2 חוזים חדשים בהיקף של 33 מיליון דולר

החברה הפועלת בתחום "האינטרנט של הדברים" תספק מודולים סלולריים לדגמי מכוניות קוריאניים שיימכרו באירופה - ידווחו על תאונות דרכים בזמן אמת ויצרו קשר עם מרכזי חירום סמוכים

02.11.2015, 13:13 | דרור רייך

חברת התקשורת בין מכונות (M2M) טליט, שמניותיה נסחרות בלונדון מדווח הבוקר על 2 חוזים בתעשיית הרכב, בתמורה כוללת של עד 33 מיליון דולר.  

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במודולים סלולריים שיספקו פונקציות של eCall ו- ERA-GLONASS לדגמי מכוניות קוריאניים שיימכרו באירופה וברוסיה, לדגמי מכוניות אמריקניים וסיניים שיימכרו בסין ולמכוניות ואופנועים ממותגי רכב גרמניים שיימכרו ברחבי העולם.

פונקציות (eCall ו- ERA-GLONASS) הינה שירות להוצאת שיחות חירום במקרה של תאונות דרכים. המערכת במכונית תשלח התראה אוטומטית למרכזי חירום סמוכים ושיגור נתונים. השירות כולל גם לחצן מצוקה לנהגים לשימוש במקרה של פשיעה המערבת כלי רכב. ה- eCall הינה המערכת האירופית למענה בשעת חירום ו- ERA-GLONASS הינה המערכת הרוסית למענה בשעת חירום שמבוססת על תקן eCall האירופי.

"הבחירה במודולים שלנו מעניקה תוקף מחודש לאסטרטגיה שאנו מיישמים בענף הרכב", ציין עוזי כץ, מייסד ומנכ"ל טליט. "הרבה יצרני בתחום בחרו בנו כספקיהם וזהו אישור להשגים של יחידת הרכב המתרחבת שלנו שזכתה להשקעות ניכרות בשנים האחרונות".

טליט, בניהולו של עוזי כץ, המחזיק ב-20% ממניותיה, החלה את דרכה כחברה המפתחת טלפונים סלולריים. כיום היא עוסקת כאמור בעיקר בתקשורת בין מכונות (M2M). החברה הונפקה בבורסת לונדון ב־2005, לפי שווי שוק של 115 מיליון דולר, וכיום היא מעסיקה כ-750 עובדים בישראל וברחבי העולם. החברה רשמה במחצית הראשונה של 2015 עלייה של 13.1% בהכנסות ל-156.3 מיליון דולר. הרווח הנקי המתואם גדל ב-34% ל-13.4 מיליון דולר.

עוזי כץ מנכ"ל טליט עוזי כץ מנכ"ל טליט עוזי כץ מנכ"ל טליט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות