אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אופס: ברמלי משך 2.7 מיליון שקל מחברה ציבורית - בלי אישור צילום: אוראל כהן

אופס: ברמלי משך 2.7 מיליון שקל מחברה ציבורית - בלי אישור

מדיווח של השלד הבורסאי קלע השקעות עולה כי רוביקון של אמיר ברמלי משכה את הסכום לאחר שכבר הוחזרה לה הלוואת בעלים של 688 אלף שקל. במהלך אוקטובר הוחזרו הכספים על ידי רוביקון

03.11.2015, 10:28 | גיל קליאן

השלד הבורסאי קלע השקעותחשף "משיכת יתר" של בעל השליטה הקודם - אמיר ברמלי. לפי דיווח של החברה, שנמסר למשקיעים אמש (ב') בשעת לילה מאוחרת, רוביקון של ברמלי משכה מהחברה 2.7 מיליון שקל, כאשר חוב קלע השקעות כלפי רוביקון עמד על 688 אלף שקל בלבד. במקביל, קלע מרגיעה כי הכספים העודפים שנגבו ממנה על ידי בעל השליטה לשעבר הוחזרו לה באוקטובר.

קראו עוד בכלכליסט

בעצם דיווחה קלע השקעות על 2 משיכות כספים שבוצעו על ידי רוביקון. אחת ב-18 באוגוסט, והשנייה ב-9 בספטמבר. שתי המשיכות היו של 1.37 מיליון שקל כל אחת. משיכות אלה בוצעו למרות שהחוב של קלע לרוביקון, שעמד על 688 אלף שקל נכון לסוף יוני 2015, נפרע כבר ב-13 באוגוסט. במילים אחרות: רוביקון משכה 2.7 מיליון שקל בלי כל סיבה נראית לעין.

הכספים שרוביקון משכה באוגוסט וספטמבר, ערב מינוי כונס נכסים לעיסקי החברה, הוחזרו לקלע השקעות הבורסאית במהלך חודש אוקטובר. קלע השקעות מציינת בדיווח כי קיבלה מרוביקון 3 מיליון שקל בחודש שעבר.

הדירקטוריון של קלע, שעברה בינתיים לידיו של אלי נידם, ציין כי משיכות הכספים של רוביקון "בוצעו לכאורה תוך הפרת כללי ממשל תאגידי תקין ולכאורה, ללא אישור כדין". כמו כן ציין הדירקטוריון כי "דירקטוריון החברה הטיל על ועדת הביקורת, לערוך דיון ולקבוע נהלים ואמצעים דרושים כדי שמקרים מעין אלו לא ישנו". יתכן כי החברה תציג מחדש את דו"חותיה לרבעון השני לאור הפרשה.

אמיר ברמלי אמיר ברמלי אמיר ברמלי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות