אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הולנד: אין יורו 2016, יש רווח של 6.8 מיליון יורו צילום: אי פי איי

הולנד: אין יורו 2016, יש רווח של 6.8 מיליון יורו

התאחדות הכדורגל ההולנדית (KNVB) רשמה רווח של 6.8 מיליון יורו בעונת 2014-15. כתוצאה מכך, הכישלון של הולנד להעפיל לטורניר יורו 2016 לא אמור לאיים על הבריאות הפיננסית של הארגון, אך תהיה לו השפעה על השקעות עתידיות

03.11.2015, 15:31 | שירות כלכליסט

התאחדות הכדורגל ההולנדית (KNVB) רשמה רווח של 6.8 מיליון יורו בעונת 2014-15. כתוצאה מכך, הכישלון של הולנד להעפיל לטורניר יורו 2016 לא אמור לאיים על הבריאות הפיננסית של הארגון, אך תהיה לו השפעה על השקעות עתידיות.

קראו עוד בכלכליסט

נבחרת הולנד. התאחדות הכדורגל ההולנדית מתכוונת להשקיע 3 מיליון יורו בקמפוס KNVB במטה ההתאחדות בזייסט בדרום מזרח אמסטרדם, לשיפור המתקנים במגרשי האימונים, חינוך ומחקר. , צילום: אי פי איי נבחרת הולנד. התאחדות הכדורגל ההולנדית מתכוונת להשקיע 3 מיליון יורו בקמפוס KNVB במטה ההתאחדות בזייסט בדרום מזרח אמסטרדם, לשיפור המתקנים במגרשי האימונים, חינוך ומחקר. | צילום: אי פי איי נבחרת הולנד. התאחדות הכדורגל ההולנדית מתכוונת להשקיע 3 מיליון יורו בקמפוס KNVB במטה ההתאחדות בזייסט בדרום מזרח אמסטרדם, לשיפור המתקנים במגרשי האימונים, חינוך ומחקר. , צילום: אי פי איי

הולנד סיימה שלישית במונדיאל האחרון, תחת אימונו של לואי ואן חאל, המשמש כיום כמאמן של מנצ'סטר יונייטד. ההולנדים הפסידו בחצי הגמר של מונדיאל 2014 לארגנטינה.

המונדיאל המוצלח הוסיף 4 מיליון יורו להכנסות. "יש לנו מדיניות פיננסית יציבה", אמר מנהל הפיננסים בהתאחדות רון פרנסיס. "פירוש הדבר שאנחנו תמיד מתקצבים לפי התרחיש הפיננסי הגרוע ביותר, ובמקרה הזה מדובר בפספוס של טורניר גדול. בצורה כזו אנחנו נמנעים מסיכונים פיננסים. מכיוון שלא הכנסנו לתקציב הכנסות מהמונדיאל האחרון, אנחנו יכולים כעת להשקיע אותן ישירות בכדורגל".

פירוש הדבר שההתאחדות לא תושפע לשלילה מהכישלון להעפיל לטורניר היורו שיתקיים בשנה הבאה בצרפת. שלב הבתים הסתיים בהפסד 2-3 בבית לצ'כיה. אולם, ההשפעה של הכישלון פירושה גם שהולנד לא תקבל הכנסות נוספות מהטורניר, ומחזור פוטנציאלי של השקעות חוזרות של רווחים יפוספס.

ליגת החובבים של ה- KNVB רשמה רווח של 2 מיליון יורו, בין השאר הודות לרפורמות המבניות ברמת החובבים ופיטורים ברמת האדמיניסטרציה.

התאחדות הכדורגל ההולנדית מתכוונת להשקיע 3 מיליון יורו בקמפוס KNVB במטה ההתאחדות בזייסט בדרום מזרח אמסטרדם, לשיפור המתקנים במגרשי האימונים, חינוך ומחקר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות