אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רפי ביסקר פורש מתפקידו כיו"ר שופרסל ומיתר תפקידיו באי.די.בי צילום: אבי ולדמן

רפי ביסקר פורש מתפקידו כיו"ר שופרסל ומיתר תפקידיו באי.די.בי

לאחר שאלשטיין השתלט על אי.די.בי ועם הבאתו של המנכ"ל גיל שרון, עוזב כצפוי רפי ביסקר את הקבוצה ואת תפקידיו כיו"ר נכסים ובניין ושופרסל

03.11.2015, 15:53 | גולן חזני

רפי ביסקר הודיע היום (ג') על פרישתו מתפקיד יו"ר שופרסל- לאחר 8 שנים בתפקיד, ובסך הכל 12 שנים בחברה. ביסקר פורש במקביל מדירקטוריון החברה. ביסקר התפטר במקביל מתפקידו כיו"ר נכסים ובנין.  

קראו עוד בכלכליסט

ביסקר נאלץ לפרוש, בהמשך להשתלטותו של אדוארדו אלשטיין על אי.די.בי והבאתו של גיל שרון לתפקיד מנכ"ל דסק"ש.

 

ביסקר, אחד השרידים האחרונים מתקופת נוחי דנקנר באי.די.בי, כיהן כאמור כיו"ר בשופרסל ונכסים ובניין, שתיים מהחברות התפעוליות הגדולות בקבוצה, והיה גורם מרכזי בפעילות שלה.

 

עם מינויו של גיל שרון פורסם ב"כלכליסט" כי ביסקר ועמי אראל צפויים לעזוב, מאחר ששרון צפוי להיות אחראי במסגרת תפקידו כמנכ"ל דסק"ש על סלקום ושופרסל - ואילו אלשטיין עצמו צפוי לפקח מקרוב על פעילותה של נכסים ובניין, בשל הידע שלו בנדל"ן. שולם פישר ישאר יו"ר שופרסל.

ביסקר היה אחד מהמנהלים הבכירים באי.די.בי שנשאר גם אחרי עזיבתו של דנקנר, למרות שהיה מזוהה עמו - במשך השנתיים שהחברה התנהלה בצל המאבק בין אלשטיין לשותפו לשעבר בשליטה, מוטי בן-משה. שני האחרים הם אראל המשמש כיו"ר סלקום וחיים גבריאלי שפרש לאחרונה מתפקיד המנכ"ל.

אלשטיין לא מינה מנכ"ל לאי.די.בי פתוח, מאחר ששתי החברות, אי.די.בי ודסק"ש, מצויות בשלבים ראשונים של הליך מיזוג, המתחייב מחוק הריכוזיות.

  

רפי ביסקר , צילום: יונתן בלום רפי ביסקר | צילום: יונתן בלום רפי ביסקר , צילום: יונתן בלום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
שיר פרידה לביסקר
הרבה שנים שימשתי לך עוזר דבר אחד בטוח אתה ממש לא חבר אתה סתם איש כוחני יהיר ומתנשא לא רואה כלום - אבל ממש כלום חוץ מהכסא לדנקנר ליקקת מכל הכיוונים ושרת לו כל הזמן שירים מה תעשה עכשיו רפי בלי השררה בלי ארוחות מלונות ובלי המסעדה מה תעשה עכשיו בחול בלי הנהג ? בלי המונית ובלי המלון על הגג ? לא נורא כעת תוכל רק לבקש סליחה מחילה על כל הרוע ועל השנאה אבל גם זה לא יעזור לך רפאל בעת שתבקש את עזרת האל.
אלכס  |  05.11.15
לכל התגובות