אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנאי השימוש של אפל, גרסת הקומיקס

PLAY

תנאי השימוש של אפל, גרסת הקומיקס

אמן מאייר בצורה מבריקה את תנאי השימוש בשירותי אפל השונים, איזו מדינה מוכנה לקלוט את החתולים של אורי אריאל, ראיין "דדפול" ריינולדס מטריל ילדים בתחפושות של גיבורי על וחגיגת 20 שנה מיוחדת לשיר המעצבן של אלאניס מוריסט

04.11.2015, 20:01 | נמרוד צוק
1. בילדותו ננשך על ידי הסכם שימוש רדיואקטיבי

אף אחד אף פעם לא קורא את תנאי השימוש של אייטיונס, או של כל תוכנה אחרת. אבל בעיבוד הקומיקס של המאייר ר. סיקוריאק, שלקח את הטקסט המשפטי המשמים שלהם והכניס אותו לבועיות קומיקס מוקפות בהתרחשויות דרמטיות, יש סיכוי שתקראו.

כוח העל שלו: שיווק להמונים כוח העל שלו: שיווק להמונים כוח העל שלו: שיווק להמונים

2. תעלול חתול

סערת טרנספר החתולים של אורי אריאל אמנם מאחורינו - אבל את שיחת הטלפון בין אביתר חלימי על תקן "נציג תושבי האי מלמק" שחפצים לאמץ את חתולי ישראל לבין נציגת משרד החקלאות אסור לכם להחמיץ.

"מלמק? איפה זה מלמק?", צילום: ניצן סדן "מלמק? איפה זה מלמק?" | צילום: ניצן סדן "מלמק? איפה זה מלמק?", צילום: ניצן סדן

3. גרגור רצחני 3

ולכל מי שלא מבין למה האינטרנט נעמדת לימין החתולים, הנה דוגמה למשהו מעולה שאפשר לעשות איתם: לשחזר סצנות מפתח מסרטי אימה כמו "המנסרים מטקסס" ו"פסיכו"

4. תתעסק עם מישהו בגודל שלך

אנחנו לא בטוחים עד כמה הורים לילדים יתלהבו מסרטון הפרומו הזה לסרט דדפול, במסגרתו התחפש כוכב הסרט ריאן ריינולדס לגיבור אותו הוא מגלם והלך להעליב ילדים בתחפושות הלואין של אנשי אקס-מן, אבל אנחנו מצאנו אותו נפלא.

5. גם זה לא באמת אירוני. הבנת?

השיר "אירוני" של אלאניס מוריסט, מלבד היותו אחד הלהיטים הגדולים והמאוסים ביותר של הניינטיז, מפורסם גם בשל ההצלחה הקולוסאלית שלו לטעות בכל אחד ואחד מהנסיונות להגדיר אירוניה שמשובצים במילותיו. אתמול חגגו 20 שנה ליציאתו בתוכנית של ג'ימי פאלון בקאבר בקולות של תרנגולות שבוצע על ידי מוריסט עצמה, לצד פאלון והזמרת מייגן טריינור, שגם התחפשו לתרנגולות. גם פה לא היתה שום אירוניה, אבל אין ברירה אלא להעריך את האומץ של מוריסט לשתף פעולה עם הבדיחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות