אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההיאבקות מזויפת, הכסף לא צילום: Craig Ambrosio יח"צ

ההיאבקות מזויפת, הכסף לא

ארגון ההיאבקות WWE הכריז השבוע כי אירוע הרסלמניה 31 (WrestleMania) הוסיף לכלכלה של אזור סנטה קלרה-סן חוזה 139 מיליון דולר

05.11.2015, 17:41 | שירות כלכליסט
ארגון ההיאבקות WWE הכריז השבוע כי אירוע הרסלמניה 31 (WrestleMania) הוסיף לכלכלה של אזור סנטה קלרה-סן חוזה 139 מיליון דולר, כך לפי מחקר שנערך לאחרונה.

קראו עוד בכלכליסט

האבקות WWE. בתשע השנים האחרונות האירוע הכניס סכום מצרפי של מעל 700 מיליון דולר לערים המארחות, צילום: Craig Ambrosio יח"צ האבקות WWE. בתשע השנים האחרונות האירוע הכניס סכום מצרפי של מעל 700 מיליון דולר לערים המארחות | צילום: Craig Ambrosio יח"צ האבקות WWE. בתשע השנים האחרונות האירוע הכניס סכום מצרפי של מעל 700 מיליון דולר לערים המארחות, צילום: Craig Ambrosio יח"צ

במסיבת עיתונאים שנערכה ביחד עם ראש עיריית סנטה קלרה, ג'יימי מתיוס, וראש עיריית סן חוזה, סאם ליקדרו, חשפו בכירי ה-WWE את הממצאים של הסקר שערכה חברת אניגמה ריסרץ' בנוגע לאירוע "שלם וצפה" שנערך באצטדיון ליווי'ס בסנטה קלרה.

האירוע יצר FTNUR השפעה כלכלית ישירה ועקיפה בשווי 139 מיליון דולר, כתוצאה מהכספים שהוציאו המבקרים.

זו השנה הרביעית ברציפות שהאירוע מכניס מעל 100 מיליון דולר לכלכלה המקומית. המופע הנוכחי הכניס גם 23.2 מיליון דולר במסיO.

"אנחנו גאים שרסלמניה ממשיך ליצור הטבות כלכליות מדהימות לאזור המארח", מסר בתגובה סגן נשיא ה-WWE, ג'ון סאבור. "ההצלחה הנוכחית לא הייתה מתאפשרת בלי העזרה של ראשי הערים מתיוס וליקרדו, קבוצת הסן פרנסיסקו פורטיניינרס ועוד שותפים רבים מהסקטורים הציבורי והפרטי שאימצו את האוהדים שלנו. אנחנו נרגשים גם מהתכנון שכבר יצא לדרך של רסלמניה 32 ביחד עם השותפות החדשות שלנו באזור דאלאס וארלינגטון".

זו לא תופעה חדשה: בתשע השנים האחרונות האירוע הכניס סכום מצרפי של מעל 700 מיליון דולר לערים המארחות.

בנוסף, 78% מהאוהדים שהגיעו לאירוע האחרון גרים מחוץ לעיר, כך שסכום כולל של 22 מיליון דולר הוצאו על בתי מלון ואירוח ועוד 6.2 מיליון דולר על מסעדות.

אצטדיון AT&T בדאלאס יארח את הוורסטלמניה הבאה, שתתקיים ב-3 באפריל 2016.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות