אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלייה של 8% בהכנסות גב ים ברבעון השלישי

עלייה של 8% בהכנסות גב ים ברבעון השלישי

חברת גב ים, זרוע המשרדים והמבנים התעשייתיים של נכסים ובנין מקבוצת אי.די.בי, סיימה את הרבעון עם הכנסות של 98 מיליון שקל - ה-NOI עלה ב-8% ל-95 מיליון שקל

08.11.2015, 10:28 | אורן פרוינד

חברות הנדל"ן המניב ממשיכות ליהנות מהריבית הנמוכה והביקוש הגובר למבני משרדים בישראל. חברתגב ים, זרוע המשרדים והמבנים התעשייתיים של חברת נכסים ובנין(שבשליטת דסק"ש מקבוצת אי.די.בי), דיווחה היום על תוצאות שיא לרבעון השלישי של 2015.

הכנסות החברה מהשכרת מבנים ברבעון השלישי של שנת 2015 הסתכמו בכ-98 מיליון שקל, גידול של כ- 8% בהשוואה לרבעון המקביל ב-2014. ה- NOI של הרבעון השלישי עמד על כ-95 מיליון שקל, גידול של כ- 8% מול הרבון המקביל.

גב ים דיווחה על FFO של 52 מליון שקל, עלייה של כ-30% לעומת הרבעון המקביל. הרווח הנקי הרבעוני (המיוחס לבעלי המניות) הסתכם ב-42 מיליון שקל, עלייה של כ- 8% לעומת הרבעון המקביל.

אבי יעקובוביץ אבי יעקובוביץ' מנכ"ל גב ים | צילום: עמית שעל אבי יעקובוביץ

השנה משלימה גב-ים גידול של קרוב ל- 40% בהכנסות משכ"ד תוך חמש שנים ומגיעה לרמה שנתית של למעלה מ- 400 מיליון שקל. עם השלמת הפרויקטים הנמצאים כיום בשלבי ביצוע ותכנון יגדל היקף ההכנסות משכ"ד בעוד כ-7% והיקף הנכסים יגיע לכ- 880 אלף מ"ר.

נכון להיום חולשת גב יםעל מצבת נכסים מניבים בשטח כולל של כ-817 אלף מ"ר, בכ-20 אתרים, מרכזים ופארקי הייטק, ביניהם פארק מתם בחיפה, שלושה מרכזי הייטק בהרצליה פיתוח ופארק גב-ים נגב בבאר-שבע, בתפוסה ממוצעת של כ-97%.

רפי ביסקר, יו"ר דירקטוריון גב-ים, הסביר כי "השיפור הרבעוני הוא בראש ובראשונה פרי של צמיחה אורגנית ע"י ייזום ובניה רחבי היקף, תוך שמירה לאורך זמן על שיעורי תפוסה העולים על 95% ושיפור מתמשך בכל הפרמטרים התפעוליים".  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות