אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"סלקום תחזיר לעצמה את ההשקעה בגולן טלקום דרך העלאת התעריפים ללקוחות"

"סלקום תחזיר לעצמה את ההשקעה בגולן טלקום דרך העלאת התעריפים ללקוחות"

יו"ר ועדת הרפורמות בכנסת אלי כהן טוען כי רכישת גולן היא מהלך מחושב של סלקום לחסימת תחרות: "אם סלקום תגבה רק עוד 10 שקלים בחודש מכל לקוח - היא תחזיר לעצמה כמעט מיליארד שקל תוך שנה"

08.11.2015, 22:19 | גולן חזני

ח"כ אלי כהן, המשמש כיו"ר ועדת הרפורמות בכנסת, התייחס הערב לעסקת רכישתה של גולן טלקום על ידי סלקום וטען כי מדובר במהלך מחושב היטב לחסימת התחרות - שיבוא לידי ביטוי בהעלאת התעריפים ללקוחות סלקום: "רכישת גולן טלקום על ידי סלקום מנוגדת לתהליכי הגברת התחרות במשק. בתהליכי מיזוג דומים שאושרו בשנים האחרונות קיבלנו משק ריכוזי ולא תחרותי - והצרכן הוא זה ששילם את המחיר".

מנכ"ל סלקום ניר שטרן, צילום: סיון פרג מנכ"ל סלקום ניר שטרן | צילום: סיון פרג', בועז אופנהיים מנכ"ל סלקום ניר שטרן, צילום: סיון פרג

לדברי ח"כ כהן, "גולן טלקום הרוויחה 2 מיליון שקל בששת החודשים הראשונים של השנה. אם כך מדוע סלקום מסכימה לשלם יותר ממיליארד שקל עבור חברה שמרוויחה רק 4 מיליון שקל? המטרה היא לא לקנות חברה שמרוויחה 4 מיליון שקל בשנה - המטרה היא לקחת עוד כסף מהלקוחות.

"אם בארץ יש כ-8 מיליון מנויי סלולר, והמחיר יעלה ב-10 שקלים בלבד לחודש מקבלים 80 מיליון ש'ל בחודש וכמעט מיליארד שקל בשנה - מעשרה שקלים בלבד. כלומר בתוך קצת יותר משנה סלקום תחזיר לעצמה את ההשקעה אם תעלה את המחיר למנויים ב-10 שקלים בלבד, והם כנראה בונים על יותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות