אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדשות טובות, מטאליקה: אתם יכולים להעיף את המתופף

PLAY

חדשות טובות, מטאליקה: אתם יכולים להעיף את המתופף

פאג שמבצע את Enter Sandman בכשרון רב, על מה מדברים שרקנים כשאתם יוצאים מהחדר, בעלי זקנים מפוארים מתאגדים ותובעים את זכותם לכבוד משאר האנושות ולהקה מוזרה מבוסניה שאתם חייבים לשמוע

09.11.2015, 18:31 | נמרוד צוק
1. תעיפו את אולריך, יש מתופף חדש

לאן שלא תביטו באינטרנט, תוכלו לראות חיה חמודה שעושה משהו חמוד. כמו כלב הפאג הזה שיודע לתופף את "אנטר סנדמן" של מטאליקה.

2. חתולים מדברים? כל כך 2014

על מה מדברים חזירי ים אחרי שאתם יוצאים מהחדר והם חושבים שאתם לא מקשיבים? באופן מדהים למדי מסתבר שהם לא מרכלים על החתול אלא מנהלים שיחה אובססיבית מעט על סוגיית הדלעות.

3. מתקפת המזוקנים

העלבתם אותם. ליגלגתם עליהם. קראתם להם היפסטרים, חוטבי עצים, אמרתם להם שהם נראים לא מקצועיים וחסרי היגיינה. עכשיו בעלי הזקנים המטופחים החליטו להשיב מלחמה.

4. שיר השכונה

הלהקה הבוסנית "דאביוזה קולקטיב" הקליטה יצירה בשם "שיר פיראט ביי" שעוסקת בתרבות הצריכה של מוזיקה ומדיה באינטרנט ללא תשלום, ויצרה לה קליפ חמוד במסגרתו מבצעים אנשי ההרכב מעשים מגונים בשורה של ממים ותופעות רשת. למרות שאף אחד מחוץ לבוסניה לא שמע עליהם עד היום, זה כבר הצליח להביא להם יותר ממיליון צפיות של אנשים שכנראה לא ישלמו כדי להקשיב למוזיקה שלהם.

5. מספר חזק

נניח שאתם מרגלים בינלאומיים או סתם מחזיקים המון תמונות עירום על הטלפון שלכם, ורוצים להבטיח שאף אדם זר לעולם לא יוכל לפרוץ אליו. הנה דרך אחת לעשות את זה, בהנחה שיש לכם זיכרון ממש ממש טוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות