אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טינדר מגיעה לוול סטריט: מאצ' תנסה לגייס עד 536.7 מיליון דולר

טינדר מגיעה לוול סטריט: מאצ' תנסה לגייס עד 536.7 מיליון דולר

בכוונת החברה האם של אפליקציית ההיכרויות הפופולרית לגייס לפי שווי חברה של 3.4 מיליארד דולר. מאצ' גם מפעילה את OKCupid

09.11.2015, 19:06 | שירות כלכליסט

אפליקציית ההיכרויות טינדר מגיעה לניו יורק. החברה האם, מאצ' גרופ, הודיעה היום (ב') כי בכוונתה לגייס עד 536.7 מיליון דולר בהנפקה בוול סטריט לפי שווי חברה של 3.4 מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מדאלאס, ארה"ב, הודיעה כי תמכור בהנפקה 33.3 מיליון מניות בטחח מחיר של בין 14-12 דולר למניה. כמו כן לחתמים בהנפקה תינתן האופציה לרכוש 5 מיליון מניות נוספות.

מאץ' גרופ מפעילה 45 שירותי היכרויות מקוונים ב־190 מדינות וב־38 שפות. כאמור, האתר הפופולרי ביותר של מאץ' הוא האפליקציה מבוססת המיקום טינדר שמבצעת, לפי דיווחיה, 26 מיליון שידוכים מדי יום ומאפשרת למשתמשים לפסול או לאשר בני זוג פוטנציאליים באמצעות הזזת תמונתם ימינה (תשובה חיובית) או שמאלה (תשובה שלילית).

OKCupid OKCupid OKCupid

האתר השני במידת הפופולריות שלו בבעלות מאץ' הוא OKCupid. עם שירותי היכרויות אחרים של מאץ' נמנים HowAboutWe שהמשתמשים בו מציעים זה לזה הצעות מקוריות ומעניינות לדייט ראשון, People Media המצמיד משתמשים זה לזה לפי תחומי עניין משותפים, דת, מוצא ועוד. בסך הכל מאץ' מפעילה את אתרי הדייטינג הפופולריים ביותר בבריטניה, קנדה, ברזיל, אוסטרליה, ארצות הברית ובעוד מדינות רבות. לפי ההערכות, IAC כבר מחזיקה בכ־20% מכל שוק אתרי הדייטינג בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות