אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פולקסווגן לנהגים: עוד לא סידרנו את התקלה - קחו בינתיים שוברים ב-1,000 דולר צילום: רויטרס

פולקסווגן לנהגים: עוד לא סידרנו את התקלה - קחו בינתיים שוברים ב-1,000 דולר

482 אלף בעלי מכוניות דיזל של פולקסווגן ואאודי בארה"ב עדיין ממתינים לתיקון. החברה: ניצול השוברים לא ימנע מהלקוחות לתבוע את החברה

10.11.2015, 11:31 | שירות כלכליסט
הבעלים של 482 אלף מכוניות דיזל של פולקסווגן ואאודי בארה"ב, זכאים לכרטיס מתנה ושוברים בשווי 1,000 דולר, כחלק מהמאמצים של יצרנית הרכב הגרמנית לפצות את הלקוחות בעקבות חשיפת שערוריית זיוף תוצאות הזיהום.

קראו עוד בכלכליסט

פולקסווגן הודיעה על הפיצוי ביום שני, אך עדיין לא חשפה כיצד בכוונתה לתקן את המכוניות שבהן הותקנה תוכנה המזייפת את תוצאות מדידת הפליטה. "הבעיה שמרביתנו סובלים ממנה היא שאנחנו בארץ לעולם לא, כך שזה לפחות נותן לנו פיצוי מסוים עד שיחליטו מה לעשות", הגיב בוב ראנד מקליפורניה, שבבעלותו מכונית פולקסווגן.

מנוע של פולקסווגן, צילום: בלומברג מנוע של פולקסווגן | צילום: בלומברג מנוע של פולקסווגן, צילום: בלומברג

הפיצוי יתחלק כך ש-500 דולר יוענקו ככרטיס מתנה של ויזה, ובו ניתן יהיה להשתמש בכל מקום ועוד 500 דולר בשוברים שיהיו תקפים רק בסוכנויות של פולקסווגן עבור שירותים כמו מילוי שמן, החלפת צמיגים ואפילו מקדמה על רכישת מכונית חדשה. "אנחנו עובדים ללא לאות למציאת תיקון מאושר לכלי הרכב שנפגעו", הגיב מייקל הורן, מנכ"ל פולקסווגן ארה"ב. "בינתיים אנחנו מספקים את החבילה הזו של רצון טוב כצעד ראשון לעבר השבת אמון הצרכנים".

דוברת החברה ג'נין ג'יניואן הוסיפה, כי על מנת לקבל את השוברים הלקוחות לא יחויבו לוותר על זכותם לתבוע את החברה. "אין פה שום תנאים נלווים", הוסיפה. השוברים הם בנוסף לכך שהחברה כבר מציעה לבעלי המכוניות 2,000 דולר להחלפת המכוניות עם התוכנה הבעייתית במכוניות חדשות. מותג היוקרה אאודי מתוכנן להשיק תכנית דומה ביום שישי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות