אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שולחת זרועות: אפקון תעשיות נכנסת לתחום הכספומטים צילום: יח"צ

שולחת זרועות: אפקון תעשיות נכנסת לתחום הכספומטים

תדיראן טלקום, החברה־הבת של אפקון החזקות שבשליטת משפחת שמלצר, תשמש כנציגה של דיבולד האמריקאית בישראל בשנים הקרובות במקום קבוצת יעל

11.11.2015, 08:34 | גולן חזני

חברת אפקון החזקות (לשעבר אפקון תעשיות) שבשליטת משפחת שמלצר נכנסת לתחום פעילות חדש. ל"כלכליסט" נודע כי החברה־הבת של אפקון, תדיראן טלקום, חתמה על הסכם שלפיו תשמש בשנים הקרובות כנציגה בישראל של חברת דיבולד (DIEBOLD) האמריקאית, יצרנית המסופים הבנקאיים. עד היום יוצגה החברה בארץ על ידי קבוצת יעל. 

קראו עוד בכלכליסט

על פי ההסכם שנחתם עם השלוחה האירופית של דיבולד, תדיראן טלקום תבצע את מכירת והפצת מוצרי ATM (כספומטים) סטנדרטיים, תחזוקת מכשירי כספומט קיימים בבנקים וברשתות נוספות ומכירת מוצרים מתקדמים. זאת כחלק מקידום פלטפורמות דיגיטליות חדישות בעתיד ישנה כוונה גם להנפיק כרטיסי אשראי ללקוח בעמדת כספומט.

ענף מכשירי ה־ATM בישראל מגלגל עשרות מיליוני שקלים בשנה. השחקנים הפעילים בתחום הם NCR, המיוצג בישראל על ידי י.א מיטווך, וכן וינקור־ניקסדוף, המיוצג על ידי טלדור.

דיבולד מספקת פתרונות לעולם הבנקאות כגון כספומטים, קיוסקי מידע, מערכות בשירות עצמי, מערכות אבטחה ושירותים נלווים. החברה משווקת מגוון רחב של מוצרים, החל ממכשירי ATM רגילים וכלה במכשירים המתפקדים כסניף בנק לא מאוייש שבו ניתן לפתוח חשבון בנק ואף להנפיק כרטיס אשראי אישי בו במקום.

החברה הוותיקה נוסדה ב־1859 ומונה 16 אלף עובדים. בשנה החולפת עמד המחזור שלה על 3 מיליארד דולר.

ההסכם האחרון עם חברת דיבולד מצטרף לשורת הסכמים בתחומים של טכנולוגיות מתקדמות שחתמה בשנתיים האחרונות תדיראן טלקום, שבניהולו של צביקה אלפי. החברה עוסקת בין היתר בביצוע פרויקטי תשתית, במערכות בקרה ובאוטומציה.

תדיראן טלקום לא הגיבה לידיעה וכך גם חברת דיבולד.

עתליה שמלצר עתליה שמלצר עתליה שמלצר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות