אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אני מעדיפה להיות נשואה לבעלי מאשר לשרה" צילום : רפי דלויה

"אני מעדיפה להיות נשואה לבעלי מאשר לשרה"

כך השיבה בר רפאלי לכתב מוסף כלכליסט ארי ליבסקר ששאל אותה מדוע שלא תרוץ לפוליטיקה ותירש את נתניהו. "אין לי ספק שבעולם אני יותר מפורסמת מביבי", אמרה רפאלי

12.11.2015, 08:05 | ארי ליבסקר

חמש שנים וחצי, שבוע אחרי שבוע, אני עובד קשה על המדור הזה, עובר מאירוע אחד של האלפיון למשנהו, ורק השבוע זכיתי לפגוש לראשונה את בר רפאלי.

הרגשתי שמשהו גדול קורה כשבראשון בערב המתינו לי בכניסה לבר של מסעדת אריא בנחלת בנימין בתל אביב צלמי פפראצי, ובפנים המתינו עוד צלמים. לי? רק אז הבחנתי שחלל המסעדה כוסה בפוסטרים של רפאלי עונדת תכשיטים של ה. שטרן, שחגגה 70 להיווסדה. ונזכרתי שלפני שיצאתי לאירוע דיווח גיא פינס בהתרגשות על הווילה החדשה של רפאלי שנבנית כעת, ושבדרך נתקלתי בדמותה מחייכת אליי מכל לוח פרסום כמעט, בכניסה לאיילון, ביציאה, באמצע הדרך. לרפאלי ולי יש היסטוריה.

אני מפורסמת יותר מנתניהו. בר רפאלי ואליקס דה לינייה, צילום : רפי דלויה אני מפורסמת יותר מנתניהו. בר רפאלי ואליקס דה לינייה | צילום : רפי דלויה אני מפורסמת יותר מנתניהו. בר רפאלי ואליקס דה לינייה, צילום : רפי דלויה

במסעדה חיכינו לה בהתרגשות ובינתיים שתינו קוקטיילים שהכינו ברמנים שקוראים לעצמם מיקסולוגים. סלבס בדרגות שונות התראיינו לכתבים, וכאב לי הלב לראות את לאה שנירר מנסה לסחוט את רגעי התהילה שנותרו לה. עולם הסלבס הוא אכזר וקשה, וכשמדד הפופולריות שלך יורד אתה מקבל את זה ישר לפנים. במקרה של שנירר, כתיבת המדור הזה אפשרה לי לצפות בכל השלבים: עלייתה, זריחתה ודעיכתה - לפחות נכון לעכשיו.

ליד הבר ציפי לוין, אמא של והאחראית הראשית ליצירת המותג בר רפאלי, הזמינה בפעם השנייה קוקטייל מרטיני תפוחים. "נכון שגם אני הייתי דוגמנית", אמרה לי, "אבל אני תיעבתי וגם היום מתעבת פרסום. עולם הדוגמנות היה אז תמים. זו היתה הכנסה כמו מלצרות או בייביסיטר".

והמנכ"לית החדשה של ה. שטרן, שרון רוזנברג, תימצתה: "בר זו בר, היא תמיד מביאה את הסחורה".

מתעבת פרסום. ציפי לוין מתעבת פרסום. ציפי לוין מתעבת פרסום. ציפי לוין

המנכ"ל היוצא ישראל קורט, שחגג את יציאתו לפנסיה, אמר: "אנחנו לא מוכרים כמו פעם כי יש את כל חברות התכשיטים הזולות שמורידות את המחירים. זה מאוד פוגע בנו. אצלנו יש זהב אמיתי. מה שהם מוכרים, אנחנו לא קוראים לו זהב, אבל אנשים לא כל כך מבינים את זה. אין ערך לאיכות". בר, התכשיט היקר ביותר באותו ערב, ענדה על עצמה את הקולקציה החדשה. "זה שווה אלפי דולרים, אבל היא שווה יותר", חפצן קורט בעדינות.

יגאל אהובי הגיע לאירוע על תקן בן זוגה של גלית גוטמן. שאלתי אותו איך זה שהוא מופיע בזמן האחרון רק באירועים כאלה ולא במקומות שבהם נמצאים אנשים במעמדו הכלכלי. "אני מעדיף את המקומות האלה עם כל הדוגמניות הצעירות על חברת כל העשירים החטייארים והנשים המבוגרות שלהם. כאן הרבה יותר מעניין לי", אמר.

לא כל הנוצץ זהב. ישראל קורט לא כל הנוצץ זהב. ישראל קורט לא כל הנוצץ זהב. ישראל קורט

איש העסקים והנדל"נסיט יקיר שעשוע הגיע לאירוע כבן זוגה של השורדת לשעבר מרינה קבישר, שבדיוק סיימה לימודי עריכת דין ומתמחה בתחום הנדל"ן. שוחחתי עם שעשוע על שלוש שנות המחבוש שקיבל העבריין ג'קי בן זקן. "הוא לא עשה את זה בכוונת זדון, אף שהוא אשם. הוא גם לא חשב שזה יגיע למצב הזה. אני מיודד עם איתן אלדר, והוא סיפר לי שהוא גם לא הרוויח כל כך הרבה כסף מהסיפור הזה. שלוש שנים זה באמת המון זמן. הוא ציפה למקסימום שנה".

צוותי הטלוויזיה סיימו לראיין את רפאלי ואז הגיע סוף סוף תורי. התקרבתי לרפאלי, שנראתה לי כל כך מוכרת, ממש בת משפחה או חברה קרובה. אחרי הכל אני נפגש איתה כמעט שעה־שעה, בתדירות גבוהה יותר אפילו מזו שאני רואה בה את בני משפחתי. שאלתי אותה מי היא חושבת שמפורסם ומוכר יותר, היא או ביבי נתניהו, והיא השיבה: "בישראל נתניהו, אבל בעולם אין לי ספק שאני יותר מפורסמת מנתניהו". אחר כך שאלתי אותה מדוע שלא תלך לפוליטיקה ותירש את ביבי. "נראה לך שאני אוכל לסבול את שרה?", אמרה, ומיד ביקשה לתקן: "אל תכתוב שאני לא רוצה את שרה, זה יסבך אותי. תכתוב שאני מעדיפה להיות נשואה לבעלי מאשר להיות נשואה לשרה", אמרה, ורצה לעמדת הדי. ג'יי לתת בראש.

ari.libsker@calcalist.co.il

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות