אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החל מהחודש הבא: yes מייקרת את שירות ה-VOD ב-20%

החל מהחודש הבא: yes מייקרת את שירות ה-VOD ב-20%

המחיר יעמוד על 29.9 שקל לחודש. לפי yes, ההתייקרות נובעת מהעלויות הניכרות בהפקות בחו"ל וההשקעה שלהם בשירות בשנה האחרונה

12.11.2015, 14:42 | אלירן מלכי

חברת yes הודיעה היום כי מה-1 בדצמבר היא תעלה את מחירי שירות ה-VOD שלה בעשרים אחוז והוא צפוי לעמוד על 29.90 שקל לחודש. העלייה במחיר השירות נובעת מהעלויות הניכרות בהפקות בחו"ל וההשקעה שלהם בשירות בשנה האחרונה, כך לפי לשון ההודעה. לחברה יש 250 אלף לקוחות VOD פעילים המהווים 40% מכלל לקוחות yes. ההכנסה החודשית כתוצאה מעליית המחיר עומדת על 1.25 מיליון שקל.

העלייה במחיר שירות התוכן משקפת אנחת רווחה מסוימת בחברה לנוכח השחקן החדש שנכנס לשוק הטלוויזיה בתחילת השנה, סלקום TV , שאינו מרתיע את החברה מנטישת לקוחות. לעת עתה בחברת HOT סירבו למסור אם הם מתכננים צעד דומה בעקבות עליית המחירים של yes והלקוחות בינתיים יישארו עם המחיר הנוכחי.

שירותי ה-VOD התפתחו רבות בשנים האחרונות ואין ספק שהחברות משקיעות את מיטב כספם בשירות התוכן.

שירות vod שירות vod שירות vod

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
רק המחיר של ה-VOD זה כמעט כמו המחיר של נטפליקס
נטפליקס עולה לי לחודש 9 דולר + 2 דולר על ה-VPN שמאפשר לי לצרוך אותו בארץ. בתמורה אני מקבל שפע מסחרר של תוכניות וסרטים באיכות HD ובממשק מרהיב (דרך הממיר של אמזון) . מה אלו שמחוברים ליס מקבלים? כינים בשקית וחי בלה לה לנד.
רן , פתח תקווה  |  14.11.15
7.
חיים בסרט ... במקום להוזיל מייקרים ... אח נו כבר נטפליקס ! בבקשה בואו
חברה שכמו כל התאגידים מנותקת משינויי השוק. אני לקוח שמשלם להם היום מעל 300 שח לחודש בגלל שלדעתי זו האלטרנטיבה הטובה ביותר לתוכן חוקי. בשניה שיש פה נטפליקס , אני אומר ליס שלום וזו הולכת להיות שיחה כל כך נעימה (יותר מזו שבצעתי כשעזבתי את חברת הסלולר) במקום לשפר את השרות (ה YES GO זוועה שפשוט מתעלל בלקוחות שכן משלמים) הממשק של ה VOD גרוע ועוד ועוד) הם מעלים מחירים ומשיקים ממירים יותר יקרים. פשוט מדהים איך חברות כל כך גדולות עם כל כך הרבה מנהלים חכמים פשוט לא מתייחסים למה שהציבור חושב עליהם. ממתין לנפליקס ואולי לעוד כמה שרותים ומקווה מאד מאד שהרשויות לא יערימו קשיים על שרותים מחו"ל - יוקר המחיה זה כאן ... כמעט 100$ לחודש לטלוויזיה (וזה בלי כל הערוצים ובלי אינטרנט שצריך לספק ליס כדי שיהיה VOD)
צ  |  12.11.15
לכל התגובות