אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצרות לא נפסקות: בקשת פירוק לחברת הרהיטים דנדש של אמיר ברמלי צילום: נתן כהן

הצרות לא נפסקות: בקשת פירוק לחברת הרהיטים דנדש של אמיר ברמלי

על פי הבקשה, לחברה חוב של למעלה מ-16 מיליון שקל לקבוצת רוביקון שבשליטת ברמלי, שהועמדו כהלוואת בעלים מכספי המשקיעים. לדנדש, המשלמת דמי שכירות של 45 אלף שקל על מחסן בכפר קאסם, חובות נוספים לספקים

12.11.2015, 17:25 | תומר גנון וזוהר שחר לוי

חברה נוספת של אמיר ברמלי בדרך לפירוק. המפרק הזמני של קרן קלע ורוביקון, עו"ד ארז חבר ממשרד עמית פולק מטלון, מבקש מביהמ"ש המחוזי בת"א לפרק את חברת הרהיטים דנדש, שלה חובות של למעלה מ-16 מיליון שקל. על פי הבקשה, 16 מיליון שקל הועמדו כהלוואת בעלים לדנדש מכספי משקיעי רוביקון שבשליטת ברמלי. עם זאת, ישנם חובות נוספים לספקים שהיקפם אינו מפורט בבקשה.

על פי הבקשה, מדובר בחברה מפסידה שאינה פעילה כיום, ואין כל דרך לנהלה ללא המשך המימון של רוביקון. דנדש, כותב חבר, עוסקת במסחר ברהיטים. היא מחזיקה במלאי גדול המאוחסן במחסן בגודל 1,500 מ"ר באזור התעשייה בכפר קאסם. דמי השכירות החודשיים עומדים על 45 אלף שקל כולל ארנונה. "נוכח הליך הפירוק אליו נקלעה רוביקון", כותב חבר, "ברי כי דינה של החברה לפירוק".

אמיר ברמלי בחברת הריהוט דנדש, צילום: נתן כהן אמיר ברמלי בחברת הריהוט דנדש | צילום: נתן כהן אמיר ברמלי בחברת הריהוט דנדש, צילום: נתן כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אין מאושר ממני
במקום שהעסק יצליח כי הראיון גאוני , לקחו אנשים לא מתאימים לעבודה ,אנשים שלא מבינים כ ל ו ם במסחר ועיצוב , המחירים היו בשמים ממש אבל ממש מעל הפופיק , מגיע לכם שפושטים רגל אגב אתר אינטנט דוחה שמריץ תמונות בקטן , במקום לפתוח בגדול ולראות את התמונות בבירור כך לא בונים חומה שוב מגיע לכם !
חיים , סבכור  |  07.03.16