אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות חשובה: רה"מ "הנחה לשמור על תחרותיות בשוק הסלולר" צילום: מיקי נועם אלון

התחרות חשובה: רה"מ "הנחה לשמור על תחרותיות בשוק הסלולר"

לפי הודעת משרד התקשורת, נתניהו תודרך ע"י מנכ"ל המשרד בנוגע לעסקת גולן טלקום וסלקום והנחה לגבש המלצות לשמירה על התחרותיות ועל ההשקעות הנדרשות ברשת

13.11.2015, 15:02 | אלירן מלכי

עם חזרתו לישראל מארה"ב אמש (ה') קיבל ראש הממשלה ושר התקשורת, בנימין נתניהו, עדכון מאת מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, בנוגע לעסקה לרכישת גולן טלקום על ידי סלקום.

קראו עוד בכלכליסט

בתדרוך שביצע פילבר נמסרה לנתניהו סקירה בנוגע למהלכים הראשונים בהם נקט המשרד טרם קבלת ההסכמים בין גולן טלקום לסלקום. המשרד הבהיר לנתניהו כי עדיין חסר מידע רב המונע ממנו לגבש עמדה ראשונית. לפי הודעת משרד התקשורת, נתניהו הנחה את המשרד לגבש המלצות "תוך שמירה על המשך התחרותיות בשוק והקפגה על המשךההשקעות הנדרשות ברשת". המשרד העריך כי תהליך גיבוש ההמלצות עשוי לקחת מספר שבועות.

שלמה פילבר שלמה פילבר שלמה פילבר

בתאריך 31 בדצמבר תיערך לגולן טלקום ביקורת בנוגע לעמידתה בהסכמי הרגולטור. לעת עתה, עם פירוק האנטנות ברחבי הארץ, היא איננה עומדת בהסכם וצפויה לספוג קנס וסנקציות נוספות.

אתמול הודיעו ועדעובדי גולן טלקום על החרפת סכסוך העבודה ושביתה כללית בעקבות פיצוץ המו"מ על ההסכם הקיבוצי בחברה. מהבוקר לקוחות החברה אינם יכולים לקבל שירות מעובדי החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ביבי שודד לנו את המעט שיש לנו - למה? למה לפגוע בנו?
מאז הבחירות האחרונות ביבי עסוק בלפגוע בכיס ובעתיד הכלכלי שלנו עצר את התחרות בבזק העביר את העתיד הכלכלי של הילדים שלנו (מתווה הגז) לידיים של תשובה ואמריקאים ועכשיו מחזיר את התחרות בססלולר אחורה למה? למה ראש ממשלה הולך נגד האזרחים שהצביעו לו?
די ביבי!!!  |  14.11.15
3.
לאחר הסיכול ההמוקד שביבי עשה לגולן טלקום - בסוף השנה חיסול
בסוף השנה ביבי ועושה דברו מנכ"ל המשרד יטילו קנסות על גולן טלקום ויחסלו אותה! פרוק האנטנות הגיוני כי היה לגולן הסכם עם סלקום לשיתוף רשתות. המנכל הקודם והשרים הקודמים לא התנגדו ! משרד התקשורת לא אישר את ההסכם ביו גולן וסלקום שכן אושר לאחרים (הוט). ובכך סיכל את היכולת של גולן לשרוד ? בכלל למה צריך עדיין להשקיע באנטנות דור שלישי ? גולן היא החברה היחידה החדשה (הוט זה מירס), ביבי לא נותן לה בניגוד לקדמו הגנת ינוקא! כך ביבי מקדם טייקונים ולא תחרות ! עידוד תחרות רק בחזרה למדיניות הקודמת !
ישאלי , ישראל  |  13.11.15