אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המושיע צילום: יח"צ

המושיע

אלסנדרו מישל, המנהל האמנותי החדש של מותג היוקרה גוצ'י שתפס את מקומה של פרידה ג'אניני, הציג באוקטובר במילנו קולקציה שנייה בניצוחו. הוא הציג תפיסה עיצובית הפוכה מהסגנון המלוטש־מלוקק של קודמתו בתפקיד

18.11.2015, 08:23 | עילית מינמר
הוא מרתק, מסתורי ואקסצנטרי: אלסנדרו מישל, המנהל האמנותי החדש של מותג היוקרה גוצ'י שתפס את מקומה של פרידה ג'אניני, הציג באוקטובר במילנו קולקציה שנייה בניצוחו. ג'אניני הודחה מתפקידה במיידיות מפתיעה בדצמבר אשתקד יחד עם בן זוגה, יו"ר גוצ'י פטריציו די־מרקו, בעקבות צניחה במכירות וביקורות פושרות על הקולקציות האחרונות שלה. מישל הציג תפיסה עיצובית הפוכה מהסגנון המלוטש־מלוקק של קודמתו בתפקיד. "אני אוהב קוטור, אבל גם את הרחוב. השילוב בין השניים יכול לייצר משהו חדש", אמר בראיון ל"ווג".

מישל, בן 42, ששערו הארוך משווה לו מראה של מלך מרובינגי, צמח בחברה מאז 2002 אבל לא צפה את המינוי היוקרתי. עזיבתה של ג'אניני ממש לפני תצוגת סתיו 2015 לגברים הכניסה אותו למירוץ נגד הזמן. הוא הגיע לקו הסיום בקול תרועה, כשהוא מחבר בין ישן לחדש, בין פרחים משטיח קיר נשכח וציפורים רקומות על שמלות קפלים רכות בסגנון ג'ורג'יאני לעכשוויות. "אני מנסה לתרגם את היופי של המותג לשפה אחרת וליצור סיפור חדש", הוא אומר.

טבעת נחש, 2,500 שקל, גוצ טבעת נחש, 2,500 שקל, גוצ'י, ה' באייר 26, תל אביב | צילום: יח"צ טבעת נחש, 2,500 שקל, גוצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות