אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בונוס ביוגרופ גייסה 5.7 מיליון שקל במחיר גבוה ב-23% ממחיר השוק

בונוס ביוגרופ גייסה 5.7 מיליון שקל במחיר גבוה ב-23% ממחיר השוק

התמורה בגיוס תשמש לסיום הניסוי הקליני להשלמת חסר עצם בלסת; בונוס עוסקת בפיתוח שתלי עצם מן החי כחלופה לעצם חסרה - מניית החברה טיפסה ב-120% מתחילת השנה

15.11.2015, 14:39 | דרור רייך

חברת בונוס ביוגרופ העוסקת בתחום תאי הגזע והנדסת רקמות, הודיעה היום (א') על גיוס הון של 5.7 מיליון שקל בדרך של הקצאה פרטית לשני משקיעים זרים. התמורה משקפת מחיר של 60.2 אגורות למניה, 23% מעל לשער הסגירה ביום חמישי. השקעה זו, משלימה גיוס סכום של 13.84 מיליון שקל מדצמבר שנה שעברה ועד היום.  

קראו עוד בכלכליסט

מניית בונוס - שמגיבה לדיווח בעלייה של מעל 4% שעתיים לפני נעילה המסחר - רשמה עלייה של120% בערכה מתחילת 2015.  

התמורה בגיוס מיועדת למימון פעילותה השוטפת ,הכוללת ניסויים במגוון של אינדיקציות בהן יושתלו במטופלים שתלי עצם להשלמת חסר בעצם וכן לסיום הניסוי הקליני להשלמת חסר עצם בלסת העליונה או התחתונה בבני אדם באמצעות שתל חי של עצם אנושית עצמית.

הניסוי הקליני להשלמת חסר עצם בלסת נועד לבדוק את בטיחות ואת יעילות השימוש בשתל חי של עצם אנושית. העצמות המושתלות מיוצרות על ידי בונוס ביוגרופ במרכז הייצור של החברה בפארק מת"מ בחיפה.

השתל החי מופק מרקמת השומן של המטופל, והוא נועד להיקלט בגופו של המטופל האמור. מערכת החיסון של המטופל צפויה להיחשף לשתל העצם ולהכיר בקיומה של זהות ביולוגית בין המטופל לבין שתל העצם - המיוצר על ידי בונוס ביוגרופ מהתאים שנלקחו ממנו.

להערכת החברה, השיטה בה הם מייצרים את העצמות תימנע את דחיית השתל, האופייניות לטיפולים בהם נעשה שימוש בתאים או ברקמות שאינם נלקחים מהמטופל אלא מתורם זר.

הטכנולוגיה הייחודית של בונוס משלבת בין מדעי הביולוגיה, לבין הנדסת רקמות והנדסת חומרים, בתהליך מובנה של רפואה אישית. באפריל שעבר ביצעה החברה השתלה ראשונה בבני אדם, בניסוי הקליני להשלמה של חסר באחת מעצמות הפנים. .

בונוס ביגרופ. שתל עצם בונוס ביגרופ. שתל עצם בונוס ביגרופ. שתל עצם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות